bugün

kılsız ve biçimli olanları tadından yenmez.
genelde türk erkeklerininki bakımsız ve çirkindir.
erkekler bakar da kadinlar bakmaz mi.. tabii ki bakar soyle etli olsa fena olmaz, biz de seciciyiz.
bir erkek olarak götüme güveniyorum kızlar diye sesleniyorum.
erkeklerde en dikkat ettiğim yerdir. çok şirin popişleri olma ihtimalleri vardır. erkek deyip geçmeyin. hepsi öküz değil.
sert ve toplu olmalı yoksa tanga geçirsin bence.
görsel

hedef bu olmalı. (bkz: jay cutler)
kimisininki benimkinden dahi hacimli oluyor. yakışmıyor haliyle.
Araştırmalara göre kadınların en çok dikkat ettiği erkek organıdır.
Eski kız arkadasımın bahaneyle ellediği yer. Her kadın ilgi duymayabilir genelleme yapmak zor.
kıvırcık kıllıdır.
hayvan gibi squat yaparsaniz bayanlari kiskandirabilirsiniz.
(bkz: kase i billur)

mıncıklanır.
genelde erkeklerde bulunur.
orta boy hafif kaslı toplu ve çok azıcık çıkık olanlara bakmaya doyulamaz. hele slim fit güzel bir kotla dakikalarca kendine baktırabilir. güzel bir erkek poposunun kadınlarda ne tür etkiler yaptığını bilseniz spor salonlarından çıkmazdınız kuzucuklar. ama çoğunuzun poposu gergedan kıçı gibidir. ahaha. ay bananeyse.
eşcinsel lütfen.
izlemeyi, dokunmayı ve şaplak atmayı sevenlerin gerçekten fazla olduğu popo. sıkı olması estetik görüntü vermesi bakımından önemliymiş sanırım. açıkçası benim bu konuda pek bir bilgim yok ve karşı taraf gibi düşünemediğimden bunu anlayamıyorum tabii. tek olumsuz yanı eve döndüğünüzde poponuza atılmış olan şaplaklardan ötürü lobların batan güneş misali kıpkırmızı hale gelmesi oluyor. alıştım ama artık.
sıkı ve küçük ise tokatlarım.
kızları heyecanlandırdığı söylenirdi bi aralar.
iğrençsiniz ibineler.
Nedense dokunulduğunda sahibini rahatsız eden vücut kısmı *. Erkeklerin dokunulmasından neden rahatsız oldukları merak konusudur.
Arkadaşlar sözlüğü ibneler,götverenler basmış sanırım.
(bkz: orhan bencegay).
bacım göt mü arıyorsun? tam yerindesin. buradakilerin alayı ibnedir seve seve paylaşırlar.
bunu mu tartışalım şimdi amk.
Kadın icin sadece bir detaydır. Mesela erkekler güzel bir sac gördügünde begenirler evet ama olay saç degildir. Yada renkli göz, yada güzel el ayak. Erkek poposu da öyle. Güzelse poposu da güzelmis dersin o kadar.