bugün

komik nicklerdir.

kankyfunky.

hahhahahha.
nebukadnezar
nabukednazer
nebukednezar
imtizar.

edit: Rebellion, revenge gibi nickleri kullanan ergenler büyüyüp okul kazanamadı.
R2ninkocas2
Dünya sikime eyfel götüne
Xcomm4ndoX
Ecel

Ergenliğimi tam anlamıyla yaşadım. Evet.
Şu başlığı gördüm ve bir zamanları iyi ki atlatmışız dedim. *
Ergenliğe girdiğim ilk yıllarda, ortaokula giderken, msn acayip popülerken... crazygirl_26@bilmemne.com şeklinde hesabım vardı.*
counter nick'i

mem@ti - ateŞ'lee cobr@

utanıyorum.
Internet doksanlarin sonunda geldiğinde mirc varken hep Aristo Platon vs diye girerdim. Hiç cilgincocukh22 falan almadım. 99 matrix ile epey bir süre neo morpheus ve agent smith ekseninde döndüğümü hatırlıyorum. 2003 ile aslan akbey karakterine hurmetimden msn için ilk mailimi aldım. Aslanakbey@Hotmail.com ki hala kullanırım.
bundan 20 yıl öncesine kadar ne entry ve bir şey vardı. nick falan olayı yoktu yani ergenlik dönemimde. ama şiir yazardık mahlasımız olurdu. açık ve net.
counter nicki:
nikahsız vurdurmuyorum
i m a fucking matt damon.
dj ve mc ismin önüne konur rap dinlediğin cümle aleme söylenir. rap uzak dursun. büyük hatam.
Iyyy iğrendim birden.
4 kız arkadaştık ve o zaman hepsi grubunun dizisi vardı ordan kendimize karekter seçip o isimlerde açmıştık.
Ögggg.
mekansız....
halâ ergen olup bu başlığa yazanlar dikkatimizden kaçmadı.
bangicamping koyardım. hala pişmanım. evde denemeyin ergenler size sesleniyorum.
Papazefendii.
Sanırım ergenlik ruhuma işlemiş.
innocentboy, amma ekmeğini yemiştim.
Babakinq'tir.

Ağlıyorum şuan.
(bkz: rls 19)
]v[orduck_kafayi_7

Sonra pembepapyonlufil ile tanistim, o gun bu gundur bu.
Serser1 meloooooo
Ç1lg1n Kqrizmqqqq
Çilekeş
10'ursuz Knıght.
Dadlu_piremses
Kendimden utanıyorum.
dön #zurna ya #ayna ya jagler__ hatırlayanlar layklasın..
"efsane75" adlı kullanıcı adımdı ne yaşadıysam artık.
sinekkovar...
(bkz: crayzgirl) şaka lan şaka ergenliğimde bile kullanmadım böyle nick. görüldüğü üzre nick anlayışım hep biraz değişikti.