bugün

yeni bir sekizinci nesil yazar. Hoş gelmiş. Biri bu yazara entryi öğretsin. * Sözlüğe güzel entryler katması dileğiyle. Nickini sol frameye armağan ediyorum.
(bkz: senpai)
(#10565343) nolu entryisinden spoiler:

"her cıktıgında özgeeeeeeeeeeeeeeee su kanalı ac ve göörrrr diye msj atmaktan kendimi alamadığım ve özgeninde bi türlü yetişip göremediği muhteşem reklam."

kendisine sölük formatı deyip uzaklaşıyorum.
"la" yazarı. hemi de insan olanından. böyle bi resmi bi resmi sormayın gitsin...
(#14668526)
ferhat güzel'i savcıya şikayet etmek için imza kampanyası planlamaktadır.

adı da begüm mü ne? (bkz: swh).
(bkz: buruk)
herkes için kullanılan klişe kelimelerin hiçbirisini hak etmeyecek kadar özel olan yazardır. kendine ait mükemmel bir dünyası olduğuna adım kadar eminim. yazdıklarını zevkle takip ediyorum. kimi zaman güldürüyor, kimi zaman da derinlerimize dokunuyor. onun yazdıklarında bile bir hayat var, yeter ki dünyasını anlayan insanlar olsun. kendisi; mantık insanı olduğunu düşünüyor, ama benim fikrim kesinlikle öyle değil. sonuçta mantık insanı, başka bir insanla '1' olamaz. ama onda gerçek aşkı yaşamış olmanın bir külfeti var gibi. umarım ki yarınlarına umut ile bakıyordur, çünkü yarınlar sizin eseriniz olacak öğretmenim.
(bkz: uff snne be slk)
takip edilesi, hoş sohbeti olan doğal yazar.
iyi yazardır, hoş yazardır fakat hiç başlığı yoktur. numunelik bile bulamazsınız.
pencereden atlarım atlarım dedim inanmadı. sallamadı. atladım tabi, erkek adam bok sürdürür mü dediğine. 10 saniye içerisinde eve dönmesem ev arkadaşlarım duysun diye bağıracakmış.
not:neyseki giriş katında oturuyoruz.
yardımsever yazar. takipteyiz.
ben bu gece güzel bir arkadaşlığın başladığına inanıyorum. hoş sohbetiyle gecemi aydınlattığı için teşekkür ediyorum kendisine.
tüm tehlikelere rağmen minicik bir yavru kediye evinin kapısını açan iyi yürekli yazar.

Not: Hayvanseven insandan zarar gelmez anacım.
"ben insan yavrusu doğurup anne olmak istemiyorum" diye diye nihayetinde dün itibarı ile bir kedi annesi olan yazar. allah sütlü mütlü büyütsün inşallah.
teşekkür ederim oytunkaran. kalbi güzel olan yazar. (bkz: o benim kalbimin güzelliği)

nickincibahar yardımcı olduğun için bir de buradan teşekkür eden yazar.

adigee evet en çok da sen, işi gücü bırakıp benimle uğraştın günlerdir. çok teşekkür eden yazar.

puacagibikiz yardımı bir an için akıldan çıkmıştır. ona da teşekkür eden yazar.
Minik yavrusuyla mutluluklar diledigim yazardir, yavrusunun geceleri miyavlamalarida gecerse hic bir sorunlarinin kalmayacagini dusunuyorum. En kisa zamanda o haraketli kipir kipir yavrunun resimlerini bekledigimi soylemeden gecemeyecegim.
Her sorusuna cevap verecegimi unutmamasi gerek, seviyoruz ailecek.
(#16471156) nolu entrysiyle düşündüren yazar. * bu entry sonucunda ya kız lezbiyen ya da adam gay dir. *
#16471818 bu çok mantıklı olmuş. *
çok şakacı, çok sevimli, çok matrak biri. iyi ki burada. nicki de güzel. misafirperver hem. umarız bi 40 sene daha yazarlık yapar. torunları kucağındayken entry falan girer. süper ya. inş.
ifa etmekten hoşlandığını düşündüren yazar.

not: kusurlar örtmek için vardır. bu anlamamak olsa bile. *
http://www.facebook.com/p...32&type=1&theater

herkes yapmaz böyle bir iyiliği, bunu unutmaması gereken içer.
turşusunu kuracağım yazar.
(bkz: ufff snne be slq s s)
Giri be!