bugün

(bkz: sevilen şiirler)
(bkz: copy/paste in prensi)
11 parmak klavye kullanabilen yazar. evet vücudunu son derece verimli kullanıyor.
klavye başından terör propagandası yapıp terörü destekleyenlerden daha insancıl ve daha gerçekçidir.
aynı fakülteden geçmiş olduğumuzu düşündüğüm uuser.
mehmetçik -35 derece'de savaşırken sıcak koltuğunda rahatça net'de sörf yapabilmiş bir adet yazar.
güzel insan.entryleri ile düşündüren aynı zamanda güldüren kişi. (bkz: vatansever)
harika entryleri olan başarılı yazar.
bir nevi köyün delisi, an itibariyle çaylak.*
moderatörler tarafından " yiğidim bi sakin ol, bi soluklan kardeşim" denilen yazar. kıskananları sevinç naraları atmakta imiş...
çaylaklık mertebesine ermesi gereken en son yazar . üzüntü verici.
tüm sözlüğün kendisine mesaj çekmesi gereken yazar. yazar çaylakken mesajlara cevap veremiyor. kendimden biliyorum....bir de uludağ modern'e güzel hatunlar koydum onlara hemen bakmasını istiyorum. 15 dakika içinde kaldıracam resimleri. *
imza: çaylak olmayan bir yazar.
daha birkaç gün önce, kendisine, çaylak olmasından korktuğumu söylediğim, günün çaylağı yazar. nazar değdi. geçmiş olsun. ben de diyorum, sözlük niye durgun. inşallah çabuk döner.
yerin dibine batasıca, kuyulardan ses veresice, sesi duyulmaya, yağmurlu havada susuzluktan kırıla...daha dur hacı sen daha dur...* yok bana elleşemezler, yok ben bu moderasyonu cebimden çıkartırım...bak adamın yanına koyarlar böyle isimliği. ne demiş üzlü bir halk ozanı; ben mühendise mühendis demem mühendis uludağ moderne bakamayınca...
Geçen hafta beni "aman çaylak olma" diye uyarıp kendisi çaylak olan yazardır. inşallah tez zamanda kurtulur.
moderasyon uyarısı ile hakkındaki bilgimi tazelediğim yazar. çaylak değilmiş artık. bu da moderasyonun aslında işini ne kadar hatalı yaptığını gösteriyor. yok anam bu sözlük gitmez bir adım ileriye.

ha bir de bunun bir ekolü oluşmuş. öyle dedi. baktım göremedim. *
"inşallah çabuk döner" dediğim ve beni kırmayıp, 14 dakika sonra dönen yazar. sağolsun. çaylak değilmiş artık. hep böyle ol, büyük sözü dinle, canımı ye.
hepimz hrantız'ı eleştirenleri bi anda hepmiz engineer'ız moduna çeviren yazar.
acıyıp araya hatırlı kişiler sokularak çaylaklıktan kurtarılan yazar. gel lan şöyle yamacıma. anlat bana ne olacak bu trabzonspor'un hali.

not: sıradan eksileyen arkadaşa selam eder, bu adam için hepsini feda edebileceğimi belirtirim.
bir dönem sözlük yazarlarının masasında olması gerekenler hususunda herkesi aydıtlamıs yazar.
6 dalda birden oscar alan, pardon istatistiklere girmiş yazardır. 2 dalda birinciliği, 2 dalda ise 2. liği mevcuttur.

gecen hafta en cok oylama Yapanlar 1.
gecen hafta en cok entry giren yazar 1.
haftanin gammazlari 2.
bugun ilk girilmis entry'ler 2.
dun en cok oylama yapanlar 3.
dun en cok entry giren yazar 7.
türkçülüğü ile dikkatimi çekmiş yazardır.
şoförlüğü ile dikkatimi çekmiş yazardır.
başarılı bir futbolcu, zevkle takip edilir.
ortasahanın ortasındaki defansa yönelik tek topçudur. defans bloğu ile hücüm hattı arasındaki bağlantıdır. takım olarak savunma anlayışının modern temsilcisidir.
birinciliklere doymayan yazar. "enginlere sığmam, taşarım" diyen uuseer.