bugün

Ekranın aranan yüzü,cidden aranıyor ya;tuba büyüküstünle aynı diziyi
paylaşacaklarmış, doğruysa.
Fi tarihinde patronum olan zibidinin** adı. En son kodesteydi ama biz çomağı hazırlayalım. ne olur ne olmaz!
31 yaşına basmış aktör. iyi ki doğmuş iyi ki kerim ılgaz'a can vermiş.. varol..
çocukluk fotoğrafında devrim lideri gibi çıkmış oyuncu.

görsel
fatma gül ün suçu ne tekrar bölümleri izlerken gözden kaçırılmış bir sahne ilgi çekmiştir.
kerim içiyor ve kadir abisi ile telefonda konuşuyor.
kerim: ben onu korkuttum. ona dokunmak istedim.*
kadir: ne diyorsun?
kerim: yoo yo öyle değil. o kadar hayvan değilim. hayvanım ama o kadar değilim.

kadiri de beni de güldürdü. yerim senin sarhoşluğunu. oynuyor adam oynuyor ya.*
harbi harbi özletti. nerelerde bilen gören duyursun.
soyadı bazı şeyleri açıklayan aktör. yaaaa.
Ünlü olmasa pek çok kızın başını çevirip , yüzüne bakmayacağı aktör.
Yeni sinema filmi için çalışmalara başlayan oyuncu.
Role kendini adapte etmiş durumda sanırım.
Filmimizin adı ''Bir küçük Eylül meselesi''.
Partneri Farah Zeynep Abdullah.
De haydi hayırlı olsun Engino, karagözlü...

--spoiler--
http://blog.milliyet.com....amp;ref=milliyet_anasayfa
http://www.beyazperde.com...r/filmler/haberler-56762/
http://www.ensonhaber.com...leri-aldi-2013-08-15.html
--spoiler--
bugün doğum günü olan oyuncu...

doğum günü kutlu olsun, iyi ki doğmuş ve oyuncu olmuş.
adına yapılan klibi izlemeye doyulmayan oyuncu. film gelene kadar böyle idare edilecek artık.
klip sahneleri on numara olmuş . taş attığı sahnede ki yüz ifadesi bana bir şey hatırlattı.
https://www.facebook.com/...81&type=2&theater
(bkz: sevimsiz).
bu tipiyle tuba büyüküstün gibi taş hatunla aynı dizide baş rol oynayabilen tip. bir önceki de beren saat. nasıl bir torpili varsa artık bu çirkinlikle başarıyor hayret.
Türk ortalamasına göre oldukça yakışıklıdır, özellikle saçları kısayken yahut çok uzun değilken diyeyim. Kalemle çizilmiş gibi yakışıklı, kaslı vs erkeklerdense bu adamı tercih ederim şahsen. Ne çok yakışıklı denilebilir ne çirkin, daha gerçekçi oluyor zira.
bi küçük eylül meselesinde farah zeynep'i, fatmagülün suçu ne'de beren saat'i, şu sıralar da tuba büyüküstünü götüren oyuncu. bu nasıl bir şanstır arkadaş.
oyunculuğuyla beğenileri fazlasıyla hak eden, duyguları en iyi şekilde yansıtabilen, güzel projelerde yer almış, her karakteri en mükemmel şekilde canlandıran hayran olunası oyuncu. Zaten adam akıllı oyuncular bir elin parmağını geçmez gözümde.
Yabancı damat da ismini hatırlamadığım kız,
Bir bulut olsam da narin,
Fatmagülün suçu ne de fatmagül,
bir küçük eylül meselesinde eylül.

Esas oğlanı Oynadığı dizi ve filmlerde hep kovalayan taraftı, ilk kez kara para aşkta kovalanan tarafı oynuyor. Sonunda be. Gerçi yine bir darbe yedi ama olsun.
Çok güzel bakıyor Ya ben bu adama ne diyeyim. Aklıma düştü yine.
Bu kadar tatlı sevimli olmak zorunda mısın?
Bir de şu dizinin isminde farklı öneri de bulunamadi mı acaba kimse..
Eylüle kadar beklediğimiz oyuncu. Rolu üzerine yapistirip oynamasını şimdiden özledim. Canım ya. Gerçi çok bekledik bu birşey değil ki zaten tekrarlari dönüyor dizinin.

Bir de babam fatmagül ûn suçu ne de, "aman hep ağlama sahnesi" dedi izlemedi -ki yoktu o kadar- şimdi kara para aşk oynuyor şimdi de diyor ki "polisiye yakışmıyor bu adama hadi önce ki gibi aşk filmi olsa neyse." e adında aşk var zaten aşk filmi, sen diğerini de izletmedin zaten?

Bence babam bu adamı kıskanıyor. Tıstıstıs.
oynadığı tüm dizilerde bir halt yiyen ve yediği halttan hep pişman olan duygusal ve çok aşık insanları oynar.
masum bir o kadar da kendi halinde.
son 2 ayda 3kez rüyamda gördüğüm oyuncu. Hayırdır inşallah.
muhteşem bir oyuncu, bir eylül meselesinde ki karakteri çok aptal ve tatlıydı. şimdi de kara para aşkta ki karaktere tam da uymuş bir yakışıklılık.
herif en yakışkılı oyuncu anketlerinde birinci çıkıyor.gerçekten çok saçma,bana göre ilk 100 de bile değil,ama kadınlar bakışlarına hasta, ve de fizik olarak çok kötü,vücudunu biraz şekle sokmalı.
kesinlikle sinirli rolü yapamayan adam,bu tür sahnelerin en beceriksizlerinden.
Bakışları dışında oyunculuğunu beğendiğim karizma adam.