bugün

uludağ üniversitesi tıp fakültesi nöroşirürji anabilim dalında prof, ülkemizin ve dünyanın sayılı beyin cerrahlarından.
namı diğer KARA PRENS.
Türkiye'nin aşmış insanı cerrahinin dahi çocuğu; inanılması güç Türkiye'de böyle yeteneklerin bir yere geldiğini görmek diye dönüp bi daha bakılan insan evladı.
türkiyeye beyin cerrahisi konusunda büyük başarılar kazanmış, kibar, saygılı, karizmatik bir hoca..
avrupada ve amerıkada olan olayları türkiyeyle karşılaştırması rutin davranışları arasında olan, sessiz ve karizmatik ses tonuyla ben bu işin piriyim mesajı veren yürüyen yaşlı karizma. zamanında yaşargili reddetiği dahi iddia edilir.
ben senin yerinde olsam.. kilo verirdim.. onun içün.. zayıfliycazz.. kendisi beyin cerrahı olmasına ragmen icinde kalmıs diyetisyen ruhunu her yeni hastada yine yeni yeniden bulan ve degismez tavsiyesini * vermeden kimsecikleri gondermeyen pek sevgili pek degerli hocamız.. bilgisi ve ogrenciye yaklasımı takdire şayan.. sagolsun varolsun..
rica etmezzz...emreder!
'desibel 1 bölü alfa karizma' ilişkisinin görüldüğü bilge insan örneği.
görsel
Godfather karizmasının bir beyin cerrahında vücud bulmuş hali. Aynı zamanda inanılmaz zevkli bir insan. Sanatı, teknolojiyi, modayı seven, zeki ve entelektüel kişilik.

http://twicsy.com/i/qGN9Nc