bugün

bazen büyük bir pişmanlık yaratan, bazense çok istense de yapılamayan şey.

(bkz: en yakın arkadaşa aşık olmak)
(bkz: kanka ayağı)
bir sonraki adımın ne olacağına bağlıdır arkadaşlığınız.
sonucu büyük ihtimalle yatakta bitecek eylemdir. zira o ana kadar yapılan tüm masturbasyon hayalleri her iki taraf için de gerçeğe dönüşecektir.

(bkz: hayırlı olsun)
bir öpücükle ölmezsiniz ya. bir daha yapmazsınız olur biter ama bu da her arkadaşınızla en az bir kez öpüşeceğiniz anlamına gelmiyor. benim arkadaşımsanız sorun değil. sözüm bayan arkadaşlarımaydı.
yatakta bitme ihtimali olmamasına rağmen istinalarda vardır (bkz: abaza kız arkadaş)
en yakın arkadaşın, hemcins olmadığı sürece sorun teşkil etmeyeceği durum.
o gece, o bodrum katında gördüğüm de kendisini gözlerimiz kaçmadı boşluktan. baktık inatla birbirimizin içine. içimizi gördük sulanan gözlerimizin ardında. sıktık dişlerimizi. "rest" çektikçe dumanların altında, ikimizde çoktan vazgeçmiştik kazanmaktan.

kazanmaktan vazgeçtiğimiz için kaybetmeye çalıştık. kaderin cilvesiydi sabaha kadar kazanmamız. ve, hayatın bize yapmış olduğu en boktan şakasıydı. inanamıyorduk bir dost gibi girmiş olduğumuz bodrum katından kol kola yürüyen iki sevgili olarak çıkmamıza.

güneş doğmaya yüz tuttuğunda sorduk birbirimize:

-bana gelmek ister misin?

cevaplarımız gülüş oldu yankılandı sabahın aydınlığında boş sokaklarda. "sana mı gelme mi istiyorsun?" diye başka bir soru sorduğumuzda karşılıklı, tekrar güldük ve o melun soruyu sorduk son kez:

-sen kimsin?

aynalara bakmaktan vazgeçtik. duvarlara bakarak kestik sakallarımı, ve ellerimize değenlerden ibaret oldu yaşam. hissetiklerimiz kadardı dünya. başka da bir şey değil. biz o gece gözyaşlarımızı içtik, bütün sıvıları tükettik ve ağlayarak, parça parça olarak gün doğana kadar seviştik.
farklı cinsler arasında gerçekleşirse pek de problem yapmaya gerek olmayan eylemdir. güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir ki böyle bi durumda tadından yenmez.
(bkz: aman sabahlar olmasın)
akıl başa gelince iğrençleşen hatıradır.
sarhoşken olması daha masumane olan bi durumdur .pek muhtemel iki ihtimal vardır: lan sarhostur ondan dersin**, yada lan bu aşık mı bana falan durumlarına girersin. iki durumda o an için güzel sayılabilecek ama ertesi gün olduğunda hiç olmamış gibi devam edilmesi gereken durumlardandır.*
alkollüyken sık sık gerçekleşen, sonra pişman olunan durum.
erkek olmadığı sürece sorun yaratmayacak eylem.
bazen biz sevgili değiliz, ehh bu durumda kanka da değiliz o zaman biz neyiz? sorusunu akıllara getiren eylem.
sonrasında akıl karıştıran eylem.
eğer kız istiyosa bence bi sorun yok.
- hollanda' ya gocmemiz iyi oldu lan mahmut.
+ haklisin be sakir, turkiye' deyken adamakilli bir opusemiyorduk canimiz cektiginde. iyi oldu iyi...
ibneleşme sürecinin başlangıcı eylem.

* Aklımı karıştırdın Ziya

- Sen de benim Şakir.

* O son şişeyi içmeyecektik.
(bkz: mahmut abiyle öpüşmek)
*en yakın kız arkadaşla öpüşme durumunda eğer arada his yoksa.. durum gereği gerçekleşmişse * herşeye eskisi gibi devam ettirme çabası olur iki tarafta da.
(bkz: en yakin arkadasa opusmeyi ogretmek)
(bkz: ahmet yıldız ölmedi klasikleri)
-laa naptık lan biz midyat lan
*mahmut abi sen yaptın abi ben durdum
-bi daha olmasın çoluğum çocuğum var lan benim
*abi yalnız senin dudaklar jelibon gibiymiş haa
-ebeni midyat ebeni sus imandan çıkarma beni.
üzerinde çok kafa yorulmaması gereken bir konu hayatta hiç bir zaman bizi neyin beklediğini bilemeyiz, o açıdan ne eleştirilmesi ne de benimsenmesi gereken durumdur.
iş o ana geldiyse, kesinlikle kafalar karışmıştır. iki taraf da belirsizlik içindedir, duygularını tartamamıştır ve olanlar olmuştur.. öpüşme olduktan sonra eğer arada çekim varsa kesinlikle sonu yatakta biter.

ondan sonra üç olasılık olur, birbirinizin yüzüne bakamadığınız için bir daha hiç görüşmeme kararı alırsınız ya da birbirinizi çok seviyorsanız eskisinden daha samimi arkadaş olursunuz, çünkü birbirinizi çok iyi tanımışsınızdır... veya olay belirsizleşir, ne arkadaş olursunuz, ne sevgili.

(bkz: arkadaşça öpüşmek)
insanın daha önceden aklından bile geçirmediği ve pat diye gerçekleşen durumdur.
"noluyoruz" tepkisi yaratır iki taraf için de, o an iyidir hoştur da sonrası sancılı bir dönemdir.
neyiz biz, nolucaz bundan sonra soruları insanı yer bitirir.
o an için mantığını yanına alıp her şey eskisi gibi olsun unutalım gitsin dersin. kapanır mevzu. bakışlar kaçamaktır artık, gözünün içine bakamazsın artık ya "yanlış" bir şeyler olursa diye, artık kime göre ya da neye göre yanlışsa! bir şeyler hissetmişsin işte, tek taraflı değil ya, sokayım mantığına.
akacak kan damarda durmaz derler, 3 ay sonra, 5 ay sonra, 8 ay sonra bulur seni yine o dudaklar, artık direnmek anlamsızdır.
geriye döndüğünde sadece iyi şeyleri hatırlatacak kadar tüketirsin, tükenirsin, ama illa ki yaşarsın.

"bir nedeni yok yalnızca öptüm"e sığsın istersiniz her şey, ama ne yazık ki o rutine, o tüketmek çılgınlığına mahkumdur sıcacık öpücük.
yazık olur.
kankalığın bittiği ince ve derin mevuzların başladığı andır.