bugün

virüs de bir nevi savaştır. hastalıkla savaştır. bir kişide korona çıktı diye kendi milletine bunu yapan, fiyatları yükselten, karaborsacılık yapan, sahte ürünlerle insanları kandıran ve sağlığı ile oynayan yarın bir ülke ile çok ciddi bir savaş çıktığında anasını bile satar. değil memleketi, değil komşusunu, değil arkadaşını, değil karısını kızını, a-na-sı-nı bile satar!
ben anladım arkadaş. bizim millet kadar hain bir millet daha yok.
müslüman ülkenin müslüman insanlarının doğal aktivitesi.
Liberal düzenin sonucu serbest piyasa işte. Müslümanlıkla ne alakası var? Ab'de durum böyle.
Soracak olursan uber Müslümanlar ama
Fırsatı buldun mu dayan karaborsaya.
işte akabe dini.
Din, kitap, allah, muhammet diyerek mangalda kül bırakmayan, vaazlarda, yardımlaşmadan, paylaşımdan, komşusu açken tok uyuyan bizden değil naralarının havada fır döndüğü milletin, acınası halidir.

Hani sadece biz cennete girecektik?!
Sen 3 tl' lik kolonyayı, 30 tl' te satıp, fırsatçılıkta nirvanaya ulaş ve cennet hayali kur he mi?!
Fransız pier' de, marketindeki kolonyayı, evsizlere ücretsiz dağıtsın, ama cennete giremesin öyle mi?!
Vallahi, sizde şeye sürülecek akıl yok!
Türkler olarak lafa gelince mangalda kül bırakmıyoruz ama bir maddi çıkar söz konusu oldu mu kimseye acımıyoruz. Depremde yağma, zamdan önce stok, yoklukta fahiş fiyat. Hatta bakınız yokluğa bile gerek kalmadı. Muhteşemiz gercekten.
Asker konusunda gerçekten gösteriyoruz bu hassasiyeti ama o kadar.
müstehak olanı yapmaktadırlar. sabahın köründe başlık açtım bununla alakalı. alta hemen sırtlan sürüleri doluştu "o öyle değil bir kerem arz talep bu yaeaeae" diye diye. bunlara kolonyayı şişesini 50 liradan vereceksin. şişenin şeklide dildo şeklinde olacak afedersin. iyilik de yaramıyor lan kraldan çok kralcı ile dolu memleket.