bugün

Jose morinho birinci

Klopp
Pep
Ancelotti ikinci

Thomas t
Sarri
Conte üçüncü

Lucescu
Mancini dördüncü sekmede ele alınabilir.
günümüz için manchester city teknik direktörü josep guardiola ve real madrid teknik direktörü carlo ancelotti' dir. bu isimlerden sonra gelenler, guardiola, ancelotti ve diğerleri olarak ayrılabilirler. ayrıca bu ikiliye en çok yaklaşan da bayer leverkusen teknik direktörü xabi alonso' dur. bunlar dışında arsenal teknik direktörü mikel arteta' nın da alonso ile yan yana gittiği söylenebilir.
iki tane mi ancelotti var gebeto.
türkiye' de başarı adına günümüzde okan buruk öne çıkmaktadır. fenerbahçe' de 10 sezondur böyle birini hatırlamıyorum. beşiktaş' ta şenol güneş başarılı olmuştu. okan buruk, şenol güneş, fatih terim son 10 sezon baz alındığında en başarılı teknik direktörlerdir türkiye' de.
Abber’a bak senin ben ak emi ahahahaha. Nerdeyse domenek torrent’i bile yazacak ama kıskançlığından götü tutuştuğu için mourinho demeye dili varmıyor. Götünü kızgın kumlara da sürsen en iyi hoca mourinho. Bu adam her takımda başardı. Saydığın hocalar porto ve inter’le şl alsın da göreyim hadi. Diğer başarılarını saymıyorum bile daha.
dünya geneline bakıldığında, genelde, alex ferguson, arsene wenger, marcello lippi ilk akla gelen isimlerdir.
Bir ara Beşiktaş ta calisan ve düzce de oto yıkamacı kamil amcanın ispanya'ya bebekken kaçırılan ikiz kardeşi del bosque vardı onu da listelemek lazım haydolar.