bugün

reebok Yaşasın Britanya!
adidas daha rahat ve daha sağlamdır.
Puma diye bir gercek var.
(bkz: onitsuka tiger)
(bkz: anta) Teknolojideki devrimi . Giyimde de yapma uğraşında olan asya batıyı kendi silahıyla vuruyor.
(bkz: ziletepe)
(bkz: Sportaç)
nike ya çok estetik tasarım yapıyorlar, adidasın ki ne bilim çok hantal görüntü var bence ama.
Reebok en güzeli.
Esemsport herkez bilmez.
nike air max.
NEW BALANCE üstüne tanımam.
Paranizin yettigidir.

Suan markasini hatirlamiyorum alsancakta bi japon firmasinin ayakkabilarini satan bi magaza vardi ayaginizin yapisina gore size ozel uretiyorlardi. 2 sene once gittigimde 500 liradan basliyor diyorlardi ondan daha rahati olabilir mi ama paran kinetix e yetiyorsa en iyisi odur.
Sahsimca nike abi
Aldigim ayakkabiyi 7 sene hicbir sey olmadan giydiysem; nike sagolsun!
skechers. yürüyüş ayakkabısı yürüdükÇe masaj yapıyor sanki adama. yürüdükÇe yürüyesin geliyor. hem nike'ın üst modellerini kullandım hem adidas'ın böyle keyif almadım.
Nike tır. Çok dayanıklı.
nike-air max serisi.
saydıklarınızın hepsi kaliteli ürünler zaten. ben de hepsini kullanmış bir vatandaş olarak oylarsam:

tarz sahibi olarak açık ara reebok, yan-arka masalardan eğilip topuğunuzu okumaya hangi marka öğrenmeye çalışırlar.

rahatlık olarak da açık ara adidas- klasik tenis modeli. hele o klasik beyaz 3 bantlı üretimi yok mu, resmen adidasın gururudur kendisi.
(bkz: and1)
bu siralar nike başı çekiyor evet.
rahat rahat ülkemizde satıldığı günden bu yana nike kullanırım. öncesinde ise kaçakçılardan ayağıma uygun hangi marka varsa o.
asics tiger, brooks, american eagle ya da new balance aklıma ilk gelenler.
wallaa hemen her büyük markanın çok iyi modelleri vardır ancak genel olarak spor ayakkabı teknolojisine geçmişte yaptıkları katkılar nedeniyle nike ve adidas diğerlerinden bir adım öndedirler. tabii günümüzde ikisi de işi pazarlamaya dökmüş, başka hiçbir halt etmez olmuşlardır. bu yüzden de under armour ve and1 tarafından nitelik açısından tahtları sallanmaktadır. tabii bu yalnızca nitelikle sınırlı. pazarlama sayesinde hâlâ pazarın iki devi durumundalar.

ha gelmiş geçmiş en iyi ayakkabı modeli derseniz o bambaşka. yırtılana kadar yıllarca giydiğim ve ayağımda patik duygusu uyandıran ve tabii isim babasına olan hayranlığım ve duygusal bağımdan da kaynaklanan bir seçim olarak:

(bkz: adidas t mac 2)
Adidasi tek gecerim dostum.
(bkz: abibas)
Rahatlik ve hafiflik seviyorsaniz, vans.
Diğerlerini söyleyen henüz skechers giymemiştir.