bugün

tandoğan-beşevler-bahçeli-emek için çok doğru bir önerme ancak ''boş yere ağlama kalbini bağlama ankara kızlarına''şarkısını unutmamak gerekiyor.
dunyanın en yalan cumlesidir.
gerçeklik oranı ahmet çakar'ın bikini giyip 6 pas' a çıkması kadar doğru olan önerme.*
(bkz: ben diyorum ankara sen diyorsun götüm kara)
(bkz: bir deli kuyuya tas atmis kirk akilli cikaramamis)
ankara'nın her açıdan başkent olduğunun göstergesi...
küllî yalan.

güzel kız, denizli memlekette olur. denize ucundan köşesinden kenarından değeceksin illa ki ya da deniz kültürün gelişmiş olacak ki sana güzel denebilsin.

kara kuru toprak kızlarının güzelliği bir yere kadar. siz hiç başka türlüsünü gördünüz mü?

gördüğünüz vakit yapmak isteyeceğiniz şeyler, birer ibadet olacaktır. tanrı ise, bu sefer her zamankinden daha net bir şekilde karşınızda sizi izliyor olacak.

edit: kara-kuru ifadelerden olası tüm balkanik kızlarımız münezzehtir. onlar sizi uçurumdan aşağı itebilecek güce sahiptir...
çok büyük bir yanılgıdır.
tecrübe ile sabit. sevdiceğim orda okuduğundan mütevellit katılıyorum.
(bkz: host)
ankaralı yazarların sözlükteki sayısal üstünlükleriyle alakalı bir önermedir.

(bkz: hurafe)
izmir'in üzümü, kızı
denizli'nin kızı, tozu, horozu
ankara'nın keçisi, kızları ise
bence de kahramanmaraş'ın kızları güzeldir.
(bkz: kargaya yavrusu şahan gibidir)
gayette yalan bir durum..
(bkz: hadi leynn)
(bkz: izmir liyim doğuştan güzelim)
(bkz: esmersen güzelsin)
(bkz: rus kızları)
(bkz: üniversitede kızlar teklif ediyormuş)
son olarak neymiş efendim temamız?
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır bu da dahil olmak üzere)
neyin ispatı olduğu anlaşılamayan başlıklardır.hepsi aynı çiftlikten çıkmış gibi olan kızlardır.genelde özgünlük yok kendi orjini yok saç şekli aynı makyaj aynı giysiler aynı sanırsınız ki hepsi aynı kuaföre gidiyor.sonrada şuranın kızları güzel buranın kızları güzel****
doğuda güneyde küçük yerlerde ne güzeller var görseniz küçük dilinizi yutarsınız.ben gördüm hiçbiri birbirine benzemiyordu tamamen doğal.
her türk kızı güzeldir.
(bkz: cirkin kadin yoktur az votka vardir)
(bkz: izmir dir o izmir)
(bkz: #3318647) numaralı entry mi yutturmuş asla doğru olmayan önerme. (bkz: ankara/@hebeley episode ii)
şimdi bunlar belli bir ili mesken olarak seçmiyorlar. o sebeple ankara'da olup olmadıklarına göre istatistiksel verileri görmeli.

100 kişiye sormayı öneriyorum.
yok böle bi şey. en güzel kızlar izmirde diye bilinirdi ama o da yalanmış (ben de başkasının yalancısıyım, zaten dünya yalan...) izmirde okuyan bi kıza sorulan soru
-izmirin kızları güzel olurmuş doğru mu bu ya?
+ya yok aslında öle bi şi. sadece orada kızlar kişisel bakımlarına çok önem veriyorlar ondan adları çıkmış ben de kendime o kadar bakım yapsam çok çok güzel olurum *
aslında bir rastlantı değildir. en güzel kızlar her zaman başkentlerde olur. *
(bkz: çirkin kadın yoktur az vodka vardır)
(bkz: çirkin kadın yoktur siyah poşet vardır)
(bkz: bilkent üniversitesi)
(bkz: tobb etü)
(bkz: baskent üniversitesi)
(bkz: atılım üniversitesi)
(bkz: ufuk universitesi)
(bkz: semih universitesi)
(bkz: dünyayı ankaradan ibaret sanmak)
(bkz: güzel kız görmemek)
anadoludan üniversiteyi kazanmak isteyen kızların çoğunun ankarayı tercih etmesi sebebiyle gerçekleşen durum.