bugün

Futboldan soğutan adam. (adam dedim yanlış anlamayın)
Fenerbahçe’ye geleceğini bugün göksel Gümüşdağ tarafından açıklanan adam. Geliyor Fenerbahçe ruhu geliyor! Evet.
Fener günü kurtarmak için transferlere başladı yazık.

Bir arda transferi görüyorum yakında..
Fenerbahçe çocuğu; evet.
Tencere kapak misali Fener'e gidecek topçu.
Başkanınızın vizyonu bu kadar işte.
Fenerden seneye de bi cacık olmayacağını öğrenmiş olduk en azından. *

Elinizi bulaştırmışken Arda'yı da alırsınız umarım.
Emre bir sezon daha çikaramaz.
Fener kendi ayagina sıkıyor.
galatasaray şampiyonluğunun tadı damağında kalmıştır.

kadıköy'de, tt arena'da yaşadı. peki şimdi sıra nerede ?
Vizyon başkanın son bombası.

Bu kafayla siz daha çok galatasaray şampiyonluğu görürsünüz.
Kendisinin bir yaşam koçundan destek aldığını duymuştum, futboluna söylenecek söz yok, keşke saha dışı olaylarıyla bu kadar anılmasa diyebileceğim bir futbolcu kendisi.
f*nerbahçe çocuğu.
Galatasaray'ın galibiyeti için ALLAH'a dua etmesi gereken kişi. ( yoksa o fırlattığı topu bir tarafına monte ederdi bizim sucukçular )
görsel
Konya da fransa milli takım oyuncularının kaldığı otelin önünde sabaha kadar klakson, korna vs ile ses çıkarıp fransız milli takımının uyutulmaması sonucu ortaya çıkan tepkidir.
Kıraldır. Net.
" Fenerbahçe için insanlarla dost olduk ama Fenerbahçe için düşman olmak da çok güzel. "

görsel
bence şu memlekette "tuvalet fırçası " kadar faydası olmayan canlı..
görsel

hoşgeldin büyük kaptan.. bazı suriyelileri kudurttun şimdiden. sahada da kudurtacaksın.
Adam başakşehire gitti geldi futbol hayatı bitmek üzere hala fenerbahçe’de 4. yıldız hedef
BU COCUKTA iŞ VAR, iLERDE OYUN YAPISI NEDENiYLE iNTER OLUR NEWCASTLE OLUR BELKI ARADA BiR A.MADRID OLUR OYNA BURDA, ÖNCE FENERBAHCEDE PiŞSiN.
iki kere kovulduğu yerden 3.ye girmiştir. yüzsüz lan bu.
fenerimi bıraktırandır. sebep olanı allah'a havale ettim.
Gelmiş geçmiş en iyi Türk orta saha oyuncularından biridir. Pele ye göre yaşayan en iyi iki Türk futbolcudan biridir. Diğeri için (bkz: rüştü reçber). Fenerbahçe düşmanlarını yine kudurtmuştur. E o zaman ne diyelim. Cem garipoğlu sabri sarıoğlu...
edit: iş bu entry de her bir eksi haklılığımızın kanıtıdır. Lütfen durmayın Fenerbahçe düşmanları eksileyin.
Havlama olarak nitelendirilen durum aslında sizin sesiniz sayın fetönün abisini destekleyenler. Allah öyle bir şey ki, cezasız bırakmıyor. Fetösaray vb. lakaplar ile dalga geçtiğinizi sanarken fetönün en sağlam abisini transfer ederek büyük kaptan söylemleri ile götünüzü yırtıyorsunuz. O yüzden bir kez daha anladık bu alemde tek eğlence fenerbahçe.
Yine çöplüğüne dönen vasat topçu.
Fenerbahçe’ye 3. Kez gelmiştir. Kaliteli futbolcudur, emekli olmadan önce fenerbahçe’de jübile yapacaktır ve fb’ye katkısı olacaktır. Fakat fb’ye 3. Kez gelmesi ülke futbolunda bulunan yöneticilerin ve bazı teknik ekibin işten ne kadar anlamadıklarını gösteriyor. Geri alacaksanız neden gönderdiniz, benzer özelliklerde genç oyuncu nasıl bulamadınız, neden saçma sapan işler yapıyorsunuz? Diye yöneticilere sorulması gerekir? Bunu soracak kimse de yok.
erkeğin kralıdır.