bugün

Ahmet Batman kalitesinde bir yazar (!) iyi oldu kurtulduk o iğrenç yazılarından.
Melankolik, depresif, ağresif olan hallerinin neden olduğu ortaya çıkan kişi.

Bugün ölümüne sebep olduğun kişilerin suçunu itiraf edince bunu bir kez daha anladım.

Vicdan muhasebesi sonucunda vicdanının kazandığı anlaşılıyor.
2 kişinin ölmesine neden olmuştur, bir aileyi paramparça etmiştir. hapishanede bu psikolojiye dayana bileceğini düşünmüyorum. duygusal bir adam olduğunu düşünüyorum. büyük bir ihtimalle intihar edecektir.
Yalnız acaba bu manyak esas o çocuk hapse girmesin diye cinayeti üstene alıyo olabilir mi? Çünkü bu tinerciden herşey beklenir.

Neyse olmayan t sini üstüme alınıyorum. Leonunsutut
delilleri karartıp sonra teslim olmak hiç samimi değil elbette ki... adam şov yapar gibi itiraf etti ama hala ama dizisi güzel diyenler var, helal olsun itiraf etti kaçmadı diyenler var. acaba bu baba ve kız kardeş sizin ailenizden olsaydı da yine aynı şekilde mi tepki verecektiniz? dizi ne yahu can bu can ve adam resmen halkla dalga geçti böyle itiraf mı olurmuş, hala kendisine taraf çekme derdinde. alkollü olduğu o gece gittiği mekanlardan bir şekilde anlaşılabilir aslında ve ayırt etme gücünü kendi isteğiyle kaybettiği için tam cezalandırılabilir ama alkol olayının üstünü bir şekilde örttüğü için ve bu da kanıtlanamazsa taksirle adam öldürmeden minicik bir cezayla kurtarabilir. ama şaka gibi gerçekten, midem kalkıyor adamın aldığı canları değil de hala kendi popülerliğini düşünmesinden ve hala halkın yumuşak karnına sığınıp yırtma derdinde olmasından.
Etkin pişmanlık demek "hakim bey Allah belamı versin ben bi bok yedim ama çok pişmanım, ühühü" demek değildir. Etkin pişmanlık demek bir suçu işledikten sonra vicdani rahatsızlık duyarak suçun hareketlerini geri almaya çalışmaktır.

Eğer kazadan sonra kaçmasaydı, yaralılara yardım etseydi, onları kurtarmak için elden geldiğince gayret etseydi o zaman etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanabilirdi.

Bir sürü kamera görüntüsü, kan, parmak izi ve plakası olmasa dahi modelinin azlığından dolayı tesbit edilmemesi imkansız(camaro) varken ben yaptım demesi cezasını hafifletmez ancak suçu arkadaşına yıkarak ayrıca işlemiş olduğu suç uydurma fiilinden ceza almamasına neden olur.
türk edebiyatında 'onurlandırılmış güçsüzlük' akımının; ki bu temelde yoğun bir duygusallıktan kaynak bulmakta olan, örgütsüz, vicdanlı 'sol' kimselerin-ergenlerin okumaya teşne olduğu temsilcisi.

arkadaşının suçu üstlenmesi, akabinde haysiyet paralayarak vicdan azabından söz etmesi yenilir yutulur şey değil. fakat iş 'kesin alkollüydü' ayarına geldiğinde dur demek gerek kanaatindeyim. hukukun işlerliğine bu çeşit bir müdahale ve yine sosyal medya üzerinden linç girişimi de pek ala doğru değil.

suç işlemiş, sıradan birine nasıl yaklaşılıyorsa onu yapmak gerek.
Emrah serbes adamdır adam kim ne derse desin. Kabul bir aileyi parçalamıştır çok ama çok yazık oldu o aile için de emrah için de çok sevdiğim bir adamdır bu kaza onun önüne geçemez emrah'ı bilen bilir bilmeyen sağdan soldan duyma lafla atıp tutar, emrah'ın primle işi olmaz neyse odur sözünün arkasındadır götünüzden senaryo uydurmayın he çok çok üzüldüm keşke olmasaydı böyle bir kaza ama önüne geçemezsin bazı şeylerin.
zaten belaların adamıydı. ama bu son yaptığı hiç olmadı.
Alkol var mıydı, yok muydu bilemem. Aileye üzüldüm. Bizim bu olaydan almamız gereken dersleri alıp çekilmemiz gerek.
güzel şovmen. hani tutuklandığı aşamada kameralar karşısında ne söyleyeceğine bile çalışmış. alkollü, hatta uyuşturucu alarak araç kullanırken kaza yaptığı söyleniyor. gerçek buysa lütfen ağır ceza ile yargılansın. ayrıca alkol ve diğer şey yoksa bile sırf emniyeti ve yargıyı kasıtlı olarak yanılttıklarının cezası da unutulmasın.

bu olay öncesinde benim için tanım: saçma sapan bir dizinin gereksiz yazarcığı. lise talebelerinin kahramanı. ayrıca çok yüzlü.
2 kişiyi öldürdüğü aileden kendisine yönelik ciddi iddialar var.

http://www.habergzt.com/k...in-babami-sucluyor/73813/
''Alkol neden yasak'' diye isyan ediyordu bu yavşak di mi.

Alkol ışte bunun yüzünden yasak anladın mı ergen kılıklı it. Sen ve senin gibi götüyle içip insanların ölümüne sebebiyet verenler yüzünden yasak. içince ne yaptığını bilmeyen gerizekalılar için yasak.

Kaza bu, herkes yapabilir. Ben de sen de. Ama sarhoş vaziyette araba kullanmak nedir lan şerefsiz?

Sen dua et benim gibilere denk gelmiyorsun emrah serbes efendi. Orman kanunları her zaman iyidir senin gibileri döve döve gebertmek için.
Valla şu kaza olayını bilmem de iyi senaristti bence. Doğal yazıyodu yani behzat ç izleyen bilir sanki bizim mahalledeki diyaloglar gibiydi yazılmamışta doğaçlama ilerliyomuş gibi yani. Mesleğinde başarılı olan birinin farklı konularla anılması üzücü tabi. Hakkında hayırlısı olsun ne diyim.
Utanmaz mahluk.Çok iyi bir iş başarmışsın da bizde senin soy isminde t harfi olup olmadığını araştırıyorduk.Birde kendini acındırmak için twitterda el yazısıyla kazayla ilgili bir şeyler paylaşmış. umarım müebbet alırsın, bir daha dünya yüzü göremezsin.
sen o kadar hak, hukuk, adalet de, sıkışınca -hele de insan hayatının söz konusu olan bir olayda- yalana başvur. demek ki bahsettiği kavramları sadece yazmış, içselleştirememiş.

zaten insanoğlu böyledir. büyük laflar eder, iş uygulamaya gelince zavallı bir korkak gibi davranır.

kazadan sonra teslim olsa, "yanlış yaptım, üzgünüm" diyebilse, suçu arkadaşının üstüne yıkmaya çalışmasa arkasından böyle konuşulmaz, sadece hata yapmış denilirdi.

yakışmadı.
https://youtu.be/37YD_O6k0R4

:kişiliği veya yaptıkları hakkında yorum yapmayacağım fakat remix güzel olmuş.
Camaro'su ile hız sınırını fazlasıyla aşıp, rampayı aldıktan sonra clio marka araca çarpmış ve bir aileyi yok etmiştir.

Üniversite yıllarında severek okudum kitaplarını, afilli filintalar dediğimde göz bebekleri büyüyen insanlarla karşılaştığımda mutlu olan bi insanım. Ancak bu emrah serbes denilen insanı televizyonda birkaç programda gördüğümden beri ergen olduğuna kanaat getirdim. içi boş cümleler, delikanlılık taslamak, ucuz muhalefet, oturmamış kişilik, eleştirdiği karakterlere onlardan daha fazla benzemesi. Behzat Ç.'nin senaristliğini birlikte yaptığı ercan mehmet erdem'e bak bir de. Ne kadar olgun, ne kadar ağırbaşlı.

Kazaya gelecek olursak, ne desem gg. Senden adam olmaz emrah. Mini cooper'ınla hız sınırını aşıp tem otoyolunda demlenerek gezdiğin zamanlar, altı boş ucuz muhalefetinin sana kazandırmadığı her şey, instagrama attığın façalı fotoğraflar. Tüm bunlar gösteriyor ki sen kişiliği oturmamış, şiddete meyilli bir faşistsin. Öldürdüğün insanlar üzerinden bile kahramanlık yapmaya çalışıyorsun. Midemi bulandırdın. Ve hala bulandırıyorsun. O hayatını yok ettiğin aile benim ailem olsaydı senin belanı sikerdim. Şahsiyetsiz. Vicdansız. Pislik herif. Ergen. Ömrün hapislerde çürüsün. Çürüsün ki piş biraz. Olgunlaş. O hayatını yok ettiğin insanlar eğer inanıyorsan öteki dünyada seni mahvedecekler. Hele ki bir de alkollü filan çarpıp öldürdüysen. Taksirli adam öldürme. insan ayıpladıklarını yaşamadan ölmez. Kişisel menkıbeni yaşa şimdi. Yaşa ki olgunlaş amk ergeni seni. Pislik. Katil.
Bir kadının kocası ve kızı öldü. Bu adam yüzünden öldüler. Behzat'sız kalınca götünüz düşmez. Esprisi bile kötü.
suçun kendisinde olduğunun anlaşılacağını fark edip çakallık da yapıyor olabilir. bilemedim.
Artık değil.
Kazayı bir yana geçtim de millet emrah serbesin çok lüks arabası olduğunu ve yine aynı şekilde çok lüks yaşadığını, böyle solcu olunamayacağını ve buradan da “solculuk sahtekarlıktır” çıkarımını yapıyor. Akli dengenizde sorun mu var la sizin? Solcu diye parası olmasın mı amk? Parası varsa da solcu diye kullanmasın mı amk?
Emrah serbes sonunda t yok...

Bu nasil bir soylem. Sus daha iyi zaten batmissin batacagin kadar.
Yarak kürek bir adammış. Sarhoşluğu ve asiliği öğütleyen bir adamın sarhoş kafayla 2 can alması da oldukça beklenendir.
zamanında en büyük destekçileri tatlı su cihangir solcularıydı. iki erdoğana sallayıp biraz efelenince herkese devrimci diyorsunuz amk.