bugün

ayakkabı kardeşliği ile başladık sonrasına daha gelmedik ne var ki geldiğimizde şenlikli günler göreceğimi düşündüğüm arkideş.
yazılarını gülerek ve severek okuduğum yazar.
iyi yazmalar.
Adamin dibi adam.
Güler yüzlü oynak kıvrak hoş sohbet yazarmış kendileri.
zirve boxta bu nicki görünce bi geliyorum deyin...

kızlar: bu adam da bir boy pos var... harika bebeğim!
adamda cüsse 4'e 2. ama bi kıvırıyor allahım allahım. mezdeke bok yemiş bunun yanında.
nasıl oynadık birlikte aman aman! o kocaman boyuna rağmen limbo dansı da yaptı ya ben daha ne diyim.
genç kızların sevgilisi, boylu poslu, yakışıklı, gamzelerinde fındık saklanılası, muhabbeti süper bir arkadaş!
Adamla uzun essek oynadik ya baya baya essek olduk adamla sirtimizda tasidik lan milleti. Yanliz bi ara tek basina 3 kisi sirtladi hayvan la bu. *
Sözlüğün en uzun boylu poslu yazarı.

adam benim 5 katım galiba bi ara uzun eşşek oynarken diger yazarlar öldümü diye kontrol edicektik.
yoldaş. her iki anlamda da*
Gokhan ozeni itici bulan yazardir. Kiskaniyor mu anlayamadim ki. Kendisine gokhan ozenden yemezler sarkisini armagan ediyorum.
beni nadas kadar üzemeyecek olan yazar.
ğlu.
Burda entry.
sütyen kullanan yazar sanırım.

(#21475188)

edit: 85 miş . hey yavrum hey.
yakışıklı yazar.
insan irisi yazar. kodu mu yamultur.
hayat düşünce tufanı oldu, dolaştı kulağıma fısıldadı yine bu akşam. bugün aylar sonra pipomu yaktım yürürken, uzun bir yürüyüş değildi ama kulağıma gelen fısıltı esintilerini klase etme çabası için yeterliydi. sıkışıyorum, içim sıkışıyor resmen. beynim kalbime, kalbim de duygularıma hükmedemiyor. yetenek yoksunluğundan da değil, yeteneklerin kısıtlanmasından sanırım bu. kısıtlandığımı hissediyorum. hayatımdaki her şey kısıtlıyor beni, en önde de ben kendimi kısıtlıyorum. özgürlüğün hafifliği ile ayaklarımın yerden kesilmesinden korkuyorum, yükselmekten korkuyorum.

korkmak çok kötü. bak sen okuyan, sen sen ol; sakın korkma. eğer korkarsan müptelası olursun. eğer varsa cesaretin cesur olmaya. işte o zaman;

ben buradayım.
Klasik hayat düsturlarının arasında, ilaç mümessili olsa bu kadar deva olmaz bir insana. Öyle edebi tarafından yakalayıp da anlatılacak türden değildir kendisi. Bizzat lime lime alınıp ele, ordan da devasa bir bütüne ulaşıverirsiniz. diyeceğim o'dur ki adam bu be!
insanın memesini emen, sömüren bir meme emicidir.
bicamalarımı ve pazartesi günü evde olmamı kıskanmış, nasıl bir nazar değdirdiğse anında bütün tatıllerimi yok etmiştir. * şimdi sormak istiyorum kendisine, mutlu musun he söyle ! *
Kendisine çok Respekt ve stolz duyduğum yazar.
(bkz: emmoğlu)
kendisine sevgi ve saygı duydugum yazar.

sevilir severiz reyizzzz.
3. Nesil seksy yazar. Çk ttlsn cnm ya.
espritüel ve gayretli yazar. saygılar..