bugün

avrupa'da ya da amerika'da oyuncu olsa yan oyuncu bile olamazken türkiye'de sırf renginden dolayı herm erkeklerde hem de bayanlarda arzu nesnesi olarak ünlü oluyor, başrol oluyor.
Kirlik askta "kurt Seyit ve Şura" dizisindeki kadar etkileyici bulmasam da Güzel bir kız. Oyunculugu da fena sayilmaz Barış Arduç a göre daha iyi oynuyor. Sesi de güzel.
utanır insan böyle güzel olunur mu? o nasıl bir ten? film hilesi falan değilse tabi. ama hile de olsa bir yere kadardır. bu güzelliğin ne kadarı hile olabilir ki?
görsel
bayağı güzel olan kadın...

ay çok güzelsin.
ama annem padme daha güzeldi ya.
padme'm ya.
çook güzel olan kadındır. Lakin oynadığı dizi hakkında görüşüm hep net. leş kardeşim leş. türk dizi sektörünün alayı leş.
Kiralık aşk dizisinde defne karakterini canlandıran bir oyuncudur.
Vasat oyunculuğuna rağmen güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakmıştır.
Soyu az bulunan gercek kızıl. Uzerıne bir de fazla güzel.
Biktim her yerde bu kadini gormekten. Halbuki dizinin baslarinda cok sempatikti. Gittikce itici bi hal aldi.
Balon. Hem de baya baya.
Televizyonda ilk gördüğümde bu kız alır yürür demiştim. Kiralık aşk'ta değil Kurt Seyit dizisinde oynuyordu o zamanlar. Oyunculuğundan değil fakat farklı bir havası vardı onu fark etmiştim. Öyle de oldu. Güzel kabul etmek lazım ama oyunculuk namına pek de başarılı olduğunu düşünmüyorum.
televizyonda ki bir çok hanım (?) gibi itici bir tiptir. ne var anlamıyorum bu kadar boya civa yapmakta. biraz kendiniz olun.
Kiralik ask'taki en guzel hatun.ikincisi ise bence nazlican.dis telleri acayip seksi geliyor bana nazlican'in.
Farklı ve çarpıcı görüntüsüyle ilgi çeken kadındır. Normal şartlarda herhangi bir kadının güzelliğini kıskanmayı çok saçma bulurum,herkesin görüntüsü kendine özgü sonuçta. Fakat bu kadını hayranlıkla karışık kıskanıyorum resmen. Dokunsan iz kalacakmış gibi porselen bir ten, düzenli aralıklarla yaptırmayı düşünüp yakışmazsa diye vazgeçtiğim kızıl saç tonu(üstelik doğal), saçlarıyla resmen kontrast oluşturan iri gözler,güzel bir fizik ve mimikler. Maşallahı var ablamızın. Beğenmediğim tek yönü oyunculuğu,keşke biraz geliştirse.
Zap yaparken kiralık ask diye bir dizide görüp internetten araştırdığım oyuncudur. Tövbe bismillah bu ne güzelliktir yahu. Beyaz teni turuncu sacları filan. Yemin ederim dibim düştü.

Edit: bu kızı güzel bulmam Sözlük ahalisini ne konuda rahatsız etti anlayamadım. Güzel yani. Allah'ı var güzel.
Bıktım yurdum abazasından.
Cihangir solcusu.
Güzel değildir.

Buna güzel diyen kördür aq net.
Kurt Seyit ve Şura dizisinin guzide'siydi.

görsel
Cok güzel bir Kiz ama Öyle bir gecer zaman ki ve Kurt Seyitteki güzelligi kalmamis. Kiralik Ask'ta zayiflamis, kasik kadar kalmis surati. Zayifladikca cirkinlesmis. Suan bildigin siska zaten. Biraz kilo alip eski güzelligine kavusmali, güldügünde yanaklaro meydana cikmali.
görsel
beyaz tenli, turuncu kadın.
biyografisinde yer alan bilgilere göre bi dönem müziklede uğraşmış albüm yapması yakındır.
Abaza milletimiz sayesinde yıllarca ekranlardan düșmeyecek olan kadın oyuncu. Hülya avșar gibi çıkmaz inșallah.
dizide barış arduç'la olan sahnelerinde feci kasan oyuncu. bunu seyirciye o kadar hissettiriyor ki kanalı değiştirme isteği duyuyorum. sevgilisi baskı yaptığından çekiniyor olsa gerek. öpüşme sahnelerinde yüzünü buruşturuyor falan.
(bkz: başkası adına utanmak)
sanırım estetik operasyonu geçirmiş. o yüzünün hali ne öyle ya...
saçları doğal kızıl olmasına rağmen bir türlü beğenemediğim oyuncu.