bugün

Kadın dediğin etli butlu olur, bu bayanı kışlık kıyafetleri ile tartsan 37 kg gelir.
Bu kız kadar yapmacık bir oyuncu daha görmedim. Pardon gördüm Hande erçel. Ettiği her sözle antipatimi almayı başaran oyunculardır. Hele Ömerrr derken ağzının ortasına iki tane çakasım gelir.
kendisi zamanında bir pkk eylemi sonrasında "ben onlara lanet edemem onlarda insan " diyen kişidir. bu hümanizm değil hümanizm bu değil, ben yolda yürürken elçin e omuz atsam yada götüne parmak atsam, avuçlasam, bana ne lanetler yağdırır. bunun adı ikiyüzlülüktür bir tarafa şirin görünmektir yada çekilen acıyı anlamamaktır.
Sesine hastayım.

Edit: neden eksi? Olayları bilmiyorum. Sadece sesine hasta olduğumu belirttim.
Hala güzel olduğunu düşünen binlerce ergeni gördükçe daha da tiksindiğim şişirilmiş ünlü.
bahsettiğim konu bu.
(bkz: #35031923)

http://www.milliyet.com.t...eet-leri-magazin-2114995/
görsel
ss'de de görüldüğü gibi kendisi hakkında hamile olduğunu iddia eden haber yapan posta gazetesine lafı çakmıştır.

son zamanlarda iyice havuz medyasına dönen doğan'ın medya enstürmanlarından birine az bile yapmıştır.
premium insan vip olarak dünyaya gelmiş.
Özene bezene yaratmış cenabı rabbül alemin, sanırım çerkez hatun
bu kadinin artik bence bundan sonra oynayacagi hicbir projesi tutmayacak ya da artik tamamen unutulacak.
kamera filtresi güzeli.
13 Ağustos 1985 izmir doğumlu oyuncu.
Olayini anlamadigim kadin.
Guzel degil, seksi degil, iyi oyuncu da degil. Sanirim sadece saclari kizil falan diye. Ya da tapesi falan var kimse soylemiyor.
Hiç de güzel olmayan tipsiz oyuncumsu yaratık. Keşke ölse. Umarım bunu okuyup intihar eder.
Menajerine 100 bin tl lik mi yanlis olmasin dava acmis. Ama 9 sahit te alehine konusmus. Cok simarik diyorlar.
Amerikan sinemasına cuk oturcak bir yüzü var. Avusturalya'dan göçmüş bir abla edası ile gülüyor kendileri.
birisi bana bu kadinin olayini anlatsin rica ediyorum.
Laylaylom...
Labneye rakıya süte yoğurda gel ablam gel alternatiftir.
ödül törenindeki saçmalıktan başka olayı var mı bilmiyorum ama kendisine karşı büyük düşmanlık var. herhangi bir iyi yorum yapmaya korkuyorum çünkü sırf elçin sangu olduğu için bile eksileyecek insanlar var. bi bok yedi heralde. yada çekemiyorsunuz.
Son zamanların en çok beğenilen aynı zamanda en çok kıskanılan oyuncusu. Opera, tiyatro, ingilizce/italyanca, piyano.. Güzelliğinin arkasına sıgınmamış ve kendisini epey geliştirmiş bu da takdire şayan. Aynı zamanda buralara kendi çabalarıyla geldiğinin göstergesi. Yolu açık olsun.
Rusya'ya gitseniz her 10 kızdan 3 tanesi bu şekilde. hatta daha güzel.
Çoluk çocuk tarafından eleştirilen duru güzellik. Beşiktaşlı olması da ayrı bir güzellik katmış kendisine.
Memesi olmadan da sevilen ender kadınlardan.
çirkin bir kadin. net!
izmirli kızıl kadın.