bugün

bu versustaki alakayı çözebilene adriana lima rio de janeiro da 3 gün 3 gece unutulmaz bir tatil vaad ediyormuş. kızgın kumlardan serin sulara üstelik.
ferhat güzel ve josh holloway karşılatırmasına benzer.

bkz: görsel

adrina lima iyidir güzeldir ama buralara orasını burasını göstererek gelmiştir. elvan ise buralara çalışarak, çabalayarak sıcakta-soğukta koşarak idman yaparak gelmiştir. bir çoğumuzun yürüyemediği 5 km yi 10 km yi koşarak bitirmiş ve buralara gelmiştir. o yüzden bırakın bu güzellik meselesini de gerçek yeteneğe ve kalp güzelliğine bakın.
güzel vs daha güzel..
hangi kulvar?
elvan abeylegesse kosar, adriana lima kosturur.
Semeneh Debelie * elvan ile dünya evine girip tercihini ortaya koymuştur.
demek ki neymiş dış güzellik o kadar da önemli değilmiş..(!)

http://webtv.hurriyet.com...4&vid=14179&bid=1
adriana lima havada karada her türlü.
(bkz: moronca bir entry daha)
elvan bakar, adriana baktırır...
iyi de biri manken öteki atletizmci ne alaka .
adriana'nın gideri, elvan'ın koşarı vardır.
eğer karşılaştırma dış görünüş açıdan yapılacaksa tabi ki adriana lima denir fakat elvan'nı böyle bir kıyaslama içine sokmamalıyız çünkü ikisi aynı kulvarda değiller yani elvan'nın güzellik açısından bi iddiası olmadığı için saçma bir kıyaslamadır aynen adriana lima'nın elvan kadar hızlı koşamadığı gerçeği gibi.
inanılmaz komik bir karşılaştırma.

genelde bu tür karşılaştırmalar yapanların zeka seviyesi gerçekten incelenmelidir bana kalırsa. ya buna gülebilen insanaın bana kalırsa yaşama hakkı olmamalı.
elvan abeylegesseden koşarak kaçarım hem de elvan abeylegesse hızında; adriana limaya koşarım hem de yine elvan abeylegesse hızında.
ortak paydaları ancak koşmam olur.
insan olana yakışmayan başlık tipi. gereksizdir.
bu karşılaştırmayı görünce, aklıma ilkokulda erkekler arasında yaptığımız sınıfın en güzel kızı kim sempozyumu geldi. sempozyum, çöp tenekesi önünde yapılmıştı. sınıfın en güzel kızını seçmiştik ama hiç oy almayan kızlar var diye ben itiraz etmiştim. hiç etik değildi. o sıralar etik ve perspektif gibi kelimeleri bol kullanarak öyretmenlerimin gözünü boyamaya çalışıyordum. arkadaşlarımın gözü zaten pastel boyaydı. neyse efendim; bu da o günlere benzedi işte. hiç etik bir karşılaştırma değil bu. tıpkı; bir vatan evladını o olimpiyatlara katamayıp etiyopya'dan bir hanım atlet bulmamız gibi.

her türlü elvan alır. adriana lima'nın suratına tükürem.

bu arada elvan'dan tavşan atlet olmaz lan di mi. biraz tavşana benziyor ama olmaz yani bence.
Bir insanin ne kadar gerizekali olabilecegini bize gostermis karsilastirma. Bir de soyle bir sey var cirkin bir insan bile estetikle cok guzel olabilir (orn: lana del rey) ama cok guzel bir insan dogustan gelen bir yetenege sonradan sahip olamaz. ben 'bir' deme rekoru kirdim ama bu karsilastirmayi yapan insanin sacmalama rekorunun yaninda bir hic sanirim.
Başlığı açan arkadaşın kendini Brad Pitt sanması kadar komik olmayan karşılaştırma.
her şeye rağmen milli gururumuz olan abeylegesse.
elvan birebirde etkili açık alan oyuncusudur. adriana ise nokta santfor gibidir bekler bekler leblebi gibi gol atar. *