bugün

Yine mühendislik harikası işler ortaya çıkarmış:
https://twitter.com/Tesla/status/998233121660190720

Şimdi neden Elon Musk hayranı olduğumuzu anlıyor musunuz?
Bu adam iflas ederse bazı arkadaşlar adına gerçekten üzülürüm. Çok iyi bir mühendis olabilir ama küresel sermaye ile başedebilecek kadar güçlü sermaye sahibi bir yönetici ve akıllı bir sanayici değil maalesef. Ama olsun kim bilir belkide,

(bkz: kumarda kaybeden aşkta kazanır)
tam üç kağıtçı yemin ediyorum. Global mehmet aydın. Ne var şu videoda da bayıldın acaba.
Hexa bacımıza yüzük takmaya geliyor pek yakında.
günde 20 saatini çalışmaya ayıracak kadar iş delisi bir insan.

okuduğum kitapta kendisine ' yav birader çoluğumuz çocuğumuz var. insan görmek istiyor az çalışalım' demesi ile ağzının ortasına bir tane yapıştırmadan

- gardaş bak ben bu şirkete 140 milyon dolar yatırdım. işi zamanında bitirip siz bunu teslim edemezseniz batacağız. o zaman çoluğunu çocuğunu rahat görürsün diyecek kadar emperyalist ama bir o kadar da dünyayı değiştirmeye kendini adayan bir insan.

kitapta diyor ki ciddi ciddi yapay zekadan korkuyormuş kendisi. 33 milyar dolar serveti ile dünya zenginlerinin 53'üncü sırasında.

valla hepsi bir yana amber heard gibi bir insan ile beraber olabilecek vizyonda kendisi ya saygı duyuyorum.

türkiye'ye yatırım yapacakmış. sayın erdoğan ile görüşmüş. araları o kadar iyi imiş ki sayın erdoğan oğlum elon bizim araba işi ne oldu diye vatsaptan yazıp duruyormuş.

kendisi kur'an okunduğunda gitmeyi sağlayamayacaksa bir arabayı boş yere ülkeye gelmesin.

dış güç seni.
tesla'nın hissedarları tarafından görevinden alınacak olan abd li girişimci.

elon fetişi vardı bir tane buralarda. o duymasın haberi *
Hexagram bunu beğendi.
bugün kovulacağı düşünülen girişimci.

aklıma apple'dan kovulan steve jobs geliyor. geri geldiğinde amına koymuştu ortalığın.

ki şirketten kovulmayacak. sadece ceo olmayacak. yüzde 20 hissesi var amk adamın. benim babamın mallarında benim o kadar hissem yok.
https://www.youtube.com/watch?v=RGFgqYcsFuU
abartılmış patlamaya hazır bir balon.
Doğum günü 28 Hazirandır.
görsel
iyi ki doğdun Elon Musk.
iyi ki doğdun.
iyi ki Türkiye'yi ziyaret ettin.
iyi ki kalbimizi fethettin.
Türkiye, seni çok seviyor;
Sana mutlu yıllar diliyor.

Canım benim... Ne kadar şiirsel yazdım. Çok güzel oldu.
Bu an kayıtlara geçsin. Kendi resmi yok sadece elon var.
Elon musk şu görseli görse kürtaja gider. Evet.
Adamda tip yok vucut yok.
Ama zeki ve basarili bu da onu cekici yapiyor.

Kendisinde sorun çözücü bir tip var bir derdin mi var git bu adama cözümünü bulsun yol göstersin öyle bir tip.

Sanirim kucukken matematigi çok iyiydi * .
bu sene türkiyeye yatırım yapıcak adam.
bu adamın tek sorunu hayalleri daha doğrusu projeleri kadar parası olmaması.

bu adamın bir kenarda 250 milyar doları olsa, çok fena ve radikal şeyler yapabilirdi...
pensilvanya üniversitesinden mezundur. şaşırtmadı.
Amerika'daki en iyi kalpli ve en yakışıklı kontrgerilla. Devlet için çok iyi teknolojiler üretiyor. Ama ben en çok alev silahını beğendim.
sinirlendiği kişiye pedofil diyerek hakaret eden balon. böyle salak tipleri uzaya çıkartıyorsunuz sonra da elinizde kalıyor.
Çok boş yapan kişi. Az yararlı işlere harcasa vaktini. Evet.
tarzını beğeniyorum.

görsel
Şaka maka adama helal olsun. Tesla yı uzaya çıkardı ya vallahi bravo.
görsel

17 yaşındayken..
Aman hexa gelmeden...
Hakkında Grup yaptığı ve tesla yi ozelleştirmek istediği tivitini uyuşturucu kafasıyla attığı söylentileri yüzünden instagramini kapamiş adam.