bugün

7. nesil yazar kardeşim hoşgelmiş.
yalnızlar gemisi tayfasındandır efendim. iyidir, hoştur,hoş gelmiştir.
(bkz: mavi ekran) veren yazardır.
bana beni hatırlatmaktadır.
7.nesil yazar, hoşgelmiş.
yaramaz bir çocuktur. eşek kadar oldun hala mı yaramazlık yapıyon? yazıklar olsun *

edit: ayrıca burnumlada bir alıp veremediği vardır, her fırsatta bükeceğini söylüyor. *
bana garezi olan entresan şekerlik te ki insan. kral öldü yaşasın yeni kral...
--spoiler--
berbat bir yazar olmasının yanı sıra sürekli sağa sola anlamsızca saldıran biri. dikkat çekmek için yırtılmadık yeri kalmayan bir gereksizlik abidesi.
--spoiler--

enteresan bir yazar. hayatımda ilk defa biri bana berbat yazar dedi. öz eleştiri yapmış. aferin sana kız tebrik ederim. ablalarına da yapsan bu öz eleştiriyi çok sevinirim.

selamlarımı sunarım.
açıkları hemen sahibine gammazlayan, ince insan.
sözlüğe rezil eden sevidecektir. bir yönledirmesi ile başıma iş açmıştır ama yine de kızılmıyor...
(bkz: musibet)
evde kaldığı zorunlu süre içersinde türk dizilerini hatim etmiş ve sürekli bununla ilgili başlıklara entry giren yazar.

seni sağlıklı görmek çok güzel demek boynumuzun borcu...

(bkz: bu hafta aşk-ı memnunda ne oldu)
bahar depresyonunu, dostu olmadan yaşayan güzel insan. yakışır mı lan kendi başına depresyon yaşamak? * *
SAKLANMASINA GEREK OLMAYAN, FOTOĞRAF ÇEKTiRMEYE GiDERKEN YANIMDA GÖTÜRECEĞiM YAZAR.
muhabbeti iyi olan yazar, geçmişi özlediğini hissettiriyor. * * * *
yaprak dökümü gibi olduk. o mesaj attı ben çaylak oldum. ben mesaj attım o silik olmuş.
silik olduğunu an itibari ile öğrendiğim yazar. moderasyonun bir saçmalığı daha. sıra da ne var çok merak ediyorum...
tespih tespih dedi ayrıldı gitti aramızdan özlüyoruk.