bugün

denizde çalışan erkektir. bütün gün suyun içinde olan yıpranmış ve nasırlı elleriyle bir kadına dokunmaktan utanır bundan dolayı da her sabah ve akşam ellerine nemlendirici krem sürer.
elleri nemsiz kalan erkektir.
masturbasyon yapmaktan elleri aşınmış olan erkektir.
bizzat ben oluyorum. kışın kuruyan cilde yapılan en güzel tedavidir.
elleri çeşitli sebeplerden nasır tutmuş erkektir.
(bkz: norveçli balıkçılar) *
elleri soğuktan, şekerden vs. çatlayan erkektir.
(bkz: gizli ibne)
kız arkadaşı tarafından elleri bırakmak istenmeyecek erkektir.
(bkz: norveçli balıkçı)
eski beşiktaşlı futbolcu ahmet dursun....ahmet'in bu alışkanlığı, pascal nouma'nın pek bir ilgisini çekmiştir..
ellerini nemlendirmek isteyen erkektir.
(bkz: amacımızın istediğimiz şey olması)
elleri kurumuş olan insanın erkek cinsiyetindeki halidir. ne var bunda dır. allah allahtır.
kremi kullanacağı başka bölgelerinin de olacağı fesatlar tarafındn( bak ben değil) tahmin edilebilir.
ellerine nemlendirici sürsün de bi zahmet gözüne far sürmesin, dudağına da ruj denilesi erkektir ya da "erkeklik" iddiasında bulunmasın.. *
allahin sibiryasinda calisan erkektir.
benimdir. duş sonrası cildimin aşırı kuruluğu nedeniyle bu kremi sürmem gerekiyor. elimize de bulasıyor işre. *
(bkz: başak burcu erkeği)*
çatlaklık sorunu olan erkektir.
bakımlı ve dolayısıyla kadınlara hitap eden erkektir. sözlükte am göt meme şeklinde başlıklar açmaya ihtiyaç duymaz. *
tırnaklarını da temiz tutuyorsa tercih sebebidir. ellerine önem vermeyen başka şeylere de ancak bu derece önem verir fikrini doğurur. basit, küçük ama mühim bir ayrıntıdır.
bakımlı ve biçimli ellerin çok şey anlattığını çözmüş erkektir kardeş.
ellerine krem sürdü diye kimilerinin düşüncesinin aksine, "ibne" olmayan erkeklerdir.
kendimden biliyorum.
ellerinin çatlamasını istemeyen erkektir.
hemen kötüye çekilmemesi gereken durumdur. belki ellerinde, kuruluğa sebebiyet veren bir hastalık vardır. ya da fazla aşınmıştır işte, nerden bileyim. *
elleri tutulası, sevilesi adamdır aynı zamanda.