bugün

sayesinde 4 aydır kullanmıyorum sigarayı, 25 liralık olanları almayın sakın sağlığınıza dikkat ediyorsanız bir kere parayı kıyıp 300-400 liraya profesyonel mod alın derim.
Tıbbi ortamlarda normal sigaradan daha fazla kanserojen madde içerdiği söylenen meret.

bırakmak için irade en iyisi, böyle şeylerle hayatınızı riske etmeyin.
hiç bir zaman kısa parliamentin yerini tutmayan 1 kere deneyip ne olduğunu anlamadığım yalancı duman.
umarım size sigarayı bıraktırır.
adanada elden bulmaya çalıştığım alet.bilen varsa yeşillendirirseniz sevinirim inboxu.
edit yazmayı unuttuğum için edit:neden eski anlat valla kızmicam yardım istedik amacım sigarayı bırakmak bunun için eksi neden verdin?
Yıllarini bırakma isine adayarak sayisiz malubiyet yasamis biri olarak kariyerimde nikotin sakizi, nikotin bandi, kucukken yakalaninca baba dayagi, moro terapi, ikna seanslari alo 170 ve eloktronik sigara olan biri olarak birkac soz damlatayim. Eloktronik sigara birakrirms yontemleri arasindaki en zayif halkadir ve 1 aya kalmaz normal sigaraya baslarson.arkadaslarins aldirip sonra kufur yeme.. hepsi bos .ben yaklasik 160 gun once gunde 2 paket icerken dogru zaman ve dogru ruh hali kombinasyonuyla Kuran sifadir cumlesine bakis acimi degistiren bir durum yasadim..bana sahsen tekasur suresinin son ayeti yetti.idrak patlsmasi yasadim.sabirla snlik krizleri atlattim.Allahtan yardim istedim ve bitti..ağır tiryskiydim agir..uzun yol ksmyon soforu gibi cekerdim iceri dumani..
Avrupada yasak diye duydum..cigerler su topluyormus sanirim..
e kitap gibi gözümde. hissedemiyorsun, yararını ve zararını tam alamıyorsun. ne kadar korkaksın bunu içen insan. içsene adam akıllı cıgaranı.
http://www.elektroniksigaralar.gen.tr sitesinden kesinlikle alışveriş yapılmamalıdır.istediğinizden alakasız ürün gönderip sonrada hiçbir şekilde ulaşıp iade edemessiniz.
Salaklar bana seçtiğimden pahalı ürün yolladıklar ama birçok kişiyi kendırıp eksik ürün yollayan bir elektronik sıgara satış sitesi.
Tek kullanımlıklarını deneyen varmıdır merak ettiğim hede.
gerçek sigara nın yanına yaklaşamayacak olan hede.

o el kokacak.
Eleaf istick ve eleaf gs air kombinasyonunu kullanıyorum ve çok memnunum. Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve epeyce bir bilgim var e-sigara hakkında. Eğer tütün yakarak zehirlenmek yerine Liquid buharlaştırarak zehirlenmek istiyorsanız elektronik sigara doğru tercihtir. Elektronik sigara kullanarak sigara bırakılabilir. En büyük sorun bu meretin bağımlılık yapmasıdır. Yoksa niye 2 sene içeyim değil mi?
Sigarayı bırakma sürecinde acaba bana yararı olur mu diye düşündüğüm fakat bununda zararlı olduğunu bildiğim alet.
şişme kadın gibi birşey.

kullanıyorsun ama orjinali hep aklında.
Dün akşam siparişini verdiğim, muhtemelen yarın gelecek hede. Babam geçen hafta aldı, bi denedim, içimi güzel. Zararlarını bilemem.
sigara içen 4 kişinin, buna başladığı anda sigarayı bırakmasına yardımcı olan buharlaştırıcı ürün. doğru likit, doğru coil, düzgün set ile bırakılıp tekrar sigaraya dönmek neredeyse imkansız. setleri yurtdışından getirtmek ekonomik oluyor. Ama malesef likitleri yurtiçinden almak zorunda kalıyoruz. Zararına gelince, elbetteki zararlı ama normal sigarayla karşılaştırılamayacak kadar az. En güzeli zifir yok...
Küçük bir nargiledir. Ve kulanım süreleride uzundur. 15-20 lire birşey çok güzel aromaları var.
Bir parliament değildir.
çevremde birkaç kişi kullandı. hiç biri de sigarayı bırakmadı. bence boşa masraftan başka birşey değil
Günde iki paket sigara içerken, bademcik şişmesine dayanamayıp kullanmaya başladığım ürün. Sigarayı bırakmaktan ziyade değiştirmek gibi bişey. Sıvısını kendiniz yaptığınızda maliyeti günlük 1 lira civarında.
içenlerin belli bi süre sonra normal sigaraya döndüğü bi kaç aylık oyalayıcı sigaradır.
bu senenin trendleri arasında "in" olan zımbırtı. 15 yaşındaki ergenlerden 30 yaşında hala tiki tiki takılan kadınlara kadar çok geniş kullanım yelpazesi olan ürün.
çevremde herkese tavsiye ediyorum. günde bir paket içerken, dişlerde sararmalar, evde kokular ve sabah uyanmada zorluklar gibi belirtilerin hepsi kayboldu. nefes darlığına bile neden olan katran ve zifir gibi maddeler içermiyor.
evet kansere neden olma ihtimali yüzünden yasaklandı ama sigara kesin kanser ediyor.
sigara içen birine göre %200 daha zararlı hem maddi hem manevi olarak.
tavisye ederim. en azından kapalı ortamlarda bile içebiliyorsunuz özellikle AVM gibi yerlerde.
Son zamanlarda herkesin elinde gördüğüm ürün. Cidden biraktiriyor mu henuz sonuclarini gormesem de icine koyduklari esanslardan dolayi etrafa guzel kokular sacan sigaradir.
içme zevki normal sigara gibi olmayıp, bi nebze tatmin olmaktır.
1 ay sonra çöpe atılan sanal sigaradır. Yok ağzı, yok şarjı, yok aroması. Zordur efenim.