bugün

öncelikle
(bkz: allaaaaaaaaaaaaah)
galatasarayımıza çok faydalı olacağına inanılan müthiş transferdir, sevinçten deliye döndürendir.
adı milan ile anılırken galatasaray'a gelen futbolcu. zira milan elano'yu kaka'nın yerine düşünüyordu muhtemelen lakin o artık galatasaray'da ötesi yok bunun. bu arada mor formanın anlamı da ortaya çıkmaya başladı yavaş yavaş.
Çok iyi ve bomba bir transfer olduğu aşikar, dikkat çekmek istediğim nokta ise galatasaray'lı bir çok futbolcunun hatta arda'nın bile gitmek isteyeceği bir kulüp olan man city'den üstelik futbolcu kariyerinin zirvesindeyken bu transferin yapılmasıdır. galatasaray 2 senedir yaptığı transferlerle, özellikle bu sene hocasıyla büyük bir mantalite devrimi yapmış olduğunu gösterdi bize. bu devrim o kadar hızlı oldu ki, daha 2 gün önce gelir mi o adam galatasaray'a dediğimiz futbolcular, büyük kulüpler peşlerindeyken galatasaray'a imza attılar.
gördüğüm andan beri bende halay çekme potansiyeli yaratan adamdır.haldun üstünel'e helal olsun.süper lig'in başlamasını istiyoruz artık!
güzel bir transfer.

bu adam pes'te beni uyuz eden bi oyuncu olsa da brezilya milli takımında oynayan bir oyuncuyu transfer etmek iyi bişey olsa gerek.
uyku sersemliğiyle sözlükte dolaşırken adını gördüğüm,kim lan bu dediğim sonra manchester city'den transfer edildiğini görünce "lan bu benim hayalimdeki futbolcuydu shaktar'da oynarken" dememe sebebiyet veren galatasaray'ın yeni yıldızı.

not1: fenerliyim
not2: kıskandım lan,ayrıca helal olsun böyle bir transfer yaptıkları için.
dün akşam kanaldan kanala gezer iken stvnin spor haberlerinde elano bjk'de diye bir habere rastlamıştım.habere göre gs elano ile bjk city ile anlaşmış.sonradan da elano şampiyonlar ligi var diye bjkya olur demişmiş.lan daha geçenlerde milan inter ilgileniyor diye haber duydum ne sikime gelsin dedim kendi kendime.bir kanal daha değiştirdim.bu kez habertürk son dakika haberi olarak gs elano ile anlaştı diye girdi haberi. siktir lan demin bjk diyorlardı amma sallıyonuz monakoyum dedim.gece olancu rutin uykuma yattım.sabah normal bir insan olarak uyandım.uzandım tv izliyordum.ntv alt yazılarında elano gs ile 4 yıllık sözleşme imzaladı yazısı görünce uçan kahramanızmız sadri bey misali allaaah diye zıpladım ve havada durdum şahitlerim var.elanoo elanooo diyerekten koşturmaya başladım evin içinde. annem koştu olum iyi misin noldu dedi.elona gelmiş elanoo dedim.kimin elanasıymmış o dedi.duymamazlıktan geldim.uzunuzun açıklayacak bilinçte değildim.acıktım ben kahvaltı hazırla anne ddim.evin içinde koşuşturmama deva ettim.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
tanıma gelince:antuda silin şu topiği diye bağirtan transferimizdir.*
içimden james hetfieldin enter sandmanin sonundaki yeah çekişi gibi yeahlemek geliyor durmadan...
yeahhyeaaaahhh...
not:ayrıca haldun abi formdan düşmüşsün.artık futbolcunun adı az birazda olsa basında geçiyor.lütfen lütfen...at kuyruğuna gurban senin.
galatasaray'ın yeni transferidir. sadece 'helal olsun' diyorum. bakalım bizim uyuyan yöneticiler de bir karşılık verecek mi bu transfere? biraz zor ama yine de bekliyoruz.
not:fener'liyim.
kalite bir transfer. gs'ye hayırlı olmasını diliyoruz.

bu transfer bizlere yetenekli futbolcular kadar yetenekli ve azimli yöneticilerin de takıma katkılarının ne kadar büyük olabilceğini gösteriyor.

çok çok bomba niteliğinde bir yıldız olmasa bile teknik, hızlı ve avrupa da oynamış bir futbolcu olması uzun süreli bir adabtasyon sorunu yaşatmayacaktır. teknikadam'ın kafasındaki sisteme uyan bir futbolcu olması takımın genel oyun yapısına çok büyük katkıda bulunacaktır.
bir beşiktaşlı olarak türkiyenin marka değerini arttırcağı için gelmesine sevindiğim oyuncudur. mümkünse fener de baroni maroni yerine alsın efendim diego dur ronaldinho dur filan ( gelmek istemiyolardı dimi karıları karşı çıkıyodu pardon azizim , bu elanoyu getiren de zaten israil ayrıca elizabeth takılıyomuş)

hayırlı olsun, umarım lincoln gibi florya nın bütün tameklerini aşırmaz, yalandan yere gs formasını öpmez , zira siz yalan malan dinlemeyip bağırıyosunuz lincoooollllnn lincooollllnnn diye aman diyim tekrardan yamulmayın.

ha biz deco yu alsak da almasak da yine şampiyonuz bak o ayrı.
hayatında avrupa'da oynamamış alex ile karşılaştırılan oyuncu. hadi lincoln'ü karşılaştırırsın çünkü lincoln büyük ekiplerin takibinde olan bir futbolcu değildi. ancak adam tüm avrupanın takip ettiği bir adam. bugün avrupa'da kaç kişi alex de souzayı tanıyor, kaç kişi elanoyu?
(bkz: bsg)
sabri "forma savaşına hazırım" dedi.
elano blumer, kader keita, leo franco...
helal olsun valla. söylenecek başka birşey yok. bok atmaya da gerek yok.*
-umut*, gökhan* filan**?hüseyini* de yolladık? yemez mi?
-???
-olmadı,tamam...
haldun üstünel in getirdiğine dair herhangi somut bi gelişme göremediğim oyuncu. ne biliyonuz lan belki adnan sezgin inecek o uçaktan.

(bkz: teori sıçmak)
duran topların usta ismi sabri nin tahtını sallayabilecek adam. artık her duran topun arkasında sabriyi değil elano yu göreceğiz. vay anasının amı..
süper transferdir de, çemkiren bazı rakip taraftarlarımızı sevindirememiştir. çünkü elano bekledikleri kadar zenci değildir. neyse.

milletin ağzından düşmeyen "iyi oyuncu olsa türkiye'ye gelir mi" lafını bu oyuncu için kullananlara biraz ince düşünmelerini tavsiye ediyorum. çünkü manchester city nasıl bir takım? bok gibi para döken ve dünyanın en iyi oyuncularını almaya çalışan bir takım. elano iyi bir oyuncu olmasına rağmen, manchester city "daha iyisini alırız" mantığıyla onu göndermiştir(ya da tevez'i aldıkları için).

ha elano'yu bilip bilmiyorsunuz, s!k!mde değil, ama bari bok atmayın ha?

edit: ekleme yapayım, tebrik eden rakip taraftarlara değildir lafım.
bir fenerbahçeli olarak beğendiğim bir futbolcu galatasaray'a bile gelse kutlarım.. helal olsun iyi transferdir galatasarayi lincolnden kurtarmıştır..
Getirdiği gazla beraber, bugün galatasaray store'dan bir meşhur mor formayı bir de klasik parçalı formamızı almaya de vesile olmuş yeni transferimiz.
sadece yuh oha ve aferim dediğim transferdir. galatasarayımıza hayırlı olsun.
sürekli andre santosla karşılaştırılacak transferdir. fenerbahçenin andre santos atağına galatasaryın cevabıdır. mor forma elanoya çok yakışacaktır*. aynı zamanda galatasaray'ın sabriye duran top kullandırma alışkanlığından vazgeçmesini sağlayacak transferdir.

tam adı:

eduardo
louis
andre
nascimento
osvaldo blumer'dir.
(bkz: #5706259)
galatasaray'a transferi uefa.com'a haber olmuş futbolcudur.

http://www.uefa.com/compe...kind=1/newsid=867444.html
dün sabaha karşı 4:12 de galatasaray'a geldiği duyrulan topçu.
(#1730358) daha ne olsun.
colin kazım'ı andırıyor, durusu kosusu. colin'den azcık daha iyi cıksa ne ala.