bugün

yazar oldunuz.

şaka lan şaka amk mali sen bir iki sene daha bekle.

bugün 100 binlerce kişiyi buna benzer bir komediyle karşi karsiya birakmiş bilgilendirme platformi.
(bkz: sedet yönetimi)
Çaylakları aptal yerine koyarak, kendi kalitesini düşürmüş olan sözlüktür.
Yazarlari tekrar caylaga donusturmus olan sozluk.
2 yıldır yazar olmak için çabaladım heves ettim bekledim fakat yazar olduktan sonra anladım ki uludağ sözlük farklıymış sevemedim.
sağlam sözlüktür. bilgi bakımından zengin, bilgilendirme bakımından verimlidir. bir o kadar da burnu kaf dağındadır.
şu anda girilemeyen sözlük.

şu hatayı vermektedir:

Server Error in '/' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="Off"/>
</system.web>
</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>
<system.web>
<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>
</system.web>
</configuration>
an itibari ile sıçmıştır. açılmıyor amk.
şuan saat itibariyle girilemeyen site.
Uçmuş site. Yapacağının veri guncellemesine sedet!

görsel
çocuklarla dalga geçip siki tutan sözlük. kısa bir süre sonra açılacaktır ama bu götü kalkmışlığı kimse kabul etmemeli kahveden adamları toplayın.

edit: yazar da değilim olmaya da çalışmıyorum.
sanırsam birkaç saatliğine yazar olduğum sözlüktür.
asla uludağ sözlük sıcaklığı ve sempatisine sahip olamayacak kibirli, mesafesi, bekletmesiyle aşık usandıran oluşum.

edit: bir gün gider ekşi" de de yazarız ama emin olun çoğu kişi sıkılıp uludağ" ın sıcaklığına geri döner. kimsenin kuşkusu olmasın.
2000 yılından beri 6 adet hesap açtığım ve 250 lira ortalaması ile pazarladığı sözlük iyi para kaldırdılar bizde ufaktan yolumuzu bulduk 1500 kağıt falan yararı oldu işte.
--spoiler--

henüz yazarlığı onaylanmamış çaylakların yazar olması laneti bitenlerin otomatik çaylaklıktan çıkarılmasına dair yapılan bir değişiklikteki hatadan kaynaklanmıştır. her ne kadar ekşi sözlük'te herkesin yıllarca beklemeden, onaylama gibi aşamalardan geçmeden yazmasını istesek de içerik kalitesini belli bir seviye üzerinde koruyacak değişiklikleri yapana kadar onay sistemiyle ilerlememiz gerekecek. anlayışınıza teşekkürler.
(ekşisözlük, 29.04.2014 09:31

--spoiler--

olay bundan ibaret.
kadınlar gününde 8000 kadını yazar yaptıktan sonra iflah almaz bi hale gelen sözlük kendisi. kırmızı elma sözlüğün müdavim kaşarları kendisini istila etmiş ortalığın anasını sikmiştir. hala ekşi sözlük üyeliği olmayan adamın kadının nasıl üyeliği yok anlamıyorum. geçen bizim arkadaş 72 saatte onaylandı mesala.

tırt sözlük tırt.
bir şekilde nüfusunu arttırmaya çalışan sözlüktür. yazar sayısı artsın ki, verilen reklamların değeri de artsın. (bkz: daha çok para kazanayım derken *mı g*tü dağıtmak)
Dunku veri tabanı guncellemesiyle resmen sıçmış sozluk.. Kaç aydır 3500-4000 arası gidip gelen çaylak sıram bu sabah 5900 olmuştur. Yayında ve yapımda emeği geçen herkesin amına koyim.
20 dakikadır entry girilemeyen yarak kadar bir entry yazdıktan sonra karşıma şu yazıyı çıkaran sözlüktür.

--spoiler--
büyük başarısızlıklar sözkonusu
merhaba. ekşi sözlük'te bizim test etmeyi unuttuğumuz ya da biliyor olsak bile düzeltmeye vakit ayıramadığımız bir şey yapmayı başardınız. bu yaşadığınız problemi kenara köşeye kaydettik ve ilgileneceğiz. bu arada siz ana sayfaya dönerseniz oradan hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. eğer ana sayfa da yamulduysa sıçtık. çaktırmayın.
--spoiler--

sedet senin amına goyam lan. çaylak operasyonundan beri siktin bıraktın sözlüğü.
Çaylak onay sırası tam bir fiyasko, rezalet olan sozluk...
Kendini elit yerine koymak isteyenlerin takıldığı mekân. Genelleme değil he bu. ilk buraya başvurmuştum oraya tenezzül etmem doğrusu.
yazar alımının kapalı olduğu sözlük şeysi.
erkeklerin kızlara yaranabilmek , yavşayabilmek için azılı erkek düşmanı kesildikleri sözlük .
moderasyona nasıl ulaşılabileceğine dair en ufak fikir sahibi olamadığımız sözlüktür. ulan bişey sorucaz moderasyona nasıl ulaşacağımızı bulamıyoruz.
günden güne siyasi parti gençlik kolları havasına bürünen sözlük. eski yazarlarını yavaş yavaş kaybediyor. özellikle 29 nisan'da çaylakların tümünün "yanlışlıkla" yazar yapılmasından sonra güvenilirliğini de kaybetti. zaten moderatör denilen bir şey kalmadı, ispiyon sistemi ise tamamen çöktü. bu kadar büyük olmasına rağmen zirveleri arkadaş grubu toplantısı havasında. sözlüğün düzenlediği zirveler ise tamamen kar odaklı. başıboş, eski değeriyle alakası olmayan bir sözlük artık.