bugün

allahtan çok allahçı moderasyonu ile beni benden almıştır. satılmıştır.
işim düştüğü zaman "aha lan valla başlığı buldum" diyorum, ota boka (bkz: ) verip adamı deli eden sözlük
yine babalara gelmiştir.

(bkz: ulaşamıyoruz efenim)
(bkz: 500 - Internal server error)
elveda demeden gitti.
(bkz: tırt)*
an itibariyle cortlamıştır. ne olii ya?
yine dedelere gelmiştir.
--spoiler--
500 - internal server error.
there is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.
--spoiler--
kullanıcılarının "geçici bi sorun sebebi ile sözlüğe 10 dakikalığına ulaşılamadı." - zall -
şeklinde bir mesaj almaları muhtemeldir. *
sorunsuz girilebilinen site.
facebook sayfasındaki bir yazıda 27 bin yazarı ve 6 milyon kullanıcısı oldugu söylenilen sözlük.

gerçektende oha a.q, ne 6 milyonu internet kullananları toplasan 1 milyonu anca bulur, ki o bulunan 1 milyonun tamamıda hayatta bir siteye üye olmaz.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=20665310

son noktayı koymuştur.
şahsım olarak sadece burada çaylak olunca kullanıyorum o mecrayı. buradan pek farkı yok. sadece oradaki adamların daha çok boş vakti var ve destan gibi entryler girebiliyorlar. yoksa orda da troll var, liseli var vs...

ama insanın evi gibisi yok.
17-18.yy ingilteresindeki hava var orada, sınıf ayrımı, üstten bakma falan filan... Halbuki dönüp baksalar önlerinde bir klavyelerinden başka hiçbirşeyleri yok. haa bilgi dersen alası var ama belli bir kesimin bir araya toplandığı itici bir oluşum. Kanaatimce gerektikçe kullanmak yazarı olmaktan çok daha öte zevkli. illa yazacam diyorsan buraya yaz bu da sözlük!
ulusalcı faşistlerin istila ettiği sözlük. seviyesi "atatürk olmasaydı piç olurduk" seviyesindedir.
(#9795874)
çiş havuzu.
Son nesillere doğru kalitesinden ödün verse de, hala "kutsal bilgi" yi taşıdığına inandığım sözlük.

Hani bizi geçtim, artık gündelik hayatta bile her türlü konuda "Ekşiye baktım" falan deniliyor. Ki bu bi' başarıdır bana göre.
apaçilik kavramını yanlış anlayıp, tüm fakirleri ve varoşlarda yaşam mücadelesi verenleri apaçilikle suçlayan, bir sürü orospu çocuğu entelin yazar olduğu sözlük.
entellektüel kisvesi altına gizlenen suratlarınızı sikiyim.
türkiyenin internete geçiş döneminde var olmuş ve gerçekten bilgi anlamında vikipediden önce başvurduğum sözlüktür.günümüzde yazar olmanın bir hayli zor olduğu açık bir gerçektir ve yazarlarının kendilerini köşe yazarı gibi sanmasından olacak ki fazlasıyla kasıntı entrylerle doludur.
--spoiler--
1. 18 yaşından küçüklerin okur olması hukuki gerekliliklerden dolayı yasaktır. yoksa seviyoruz sizleri de be.
2. oylama sisteminin kötüye kullanılması konusunda çok hassasız. bu sebepten:
3. bir yazarın kendi entry'lerine oy vermek için okur hesabı açması, bu hesabını yazar hesabı ve yazdıklarıyla beraber kaybetmesine sebep olabilir.
4. bir okurun kendisi için birden fazla hesap açması tüm hesaplarını ve verdiği oyları kaybetmesine neden olabilir.
5. bunun dışında herhangi bir şekilde okur hesabını herhangi bir kötü amaç için kullanmak (dünyayı ele geçirmek gibi) hesabınızın silinmesine yol açar. aşırı durumlarda "kardeşim ayıp değil mi bu yaptığın" deriz.
6. 3 ay boyunca kullanılmayan okur hesapları yer tasarrufu adına silinir.
--spoiler--
adamlar çıtayı yapmış. uludağın çıtası inciden bile düşükmüş.
kendilerini hem ülke hem de dünya sahibi sanan toplasan 1.000 tane entelden oluşan sözlük.
Yaklaşık 1 aydan fazla zaman önce başvurduğum ancak halen yazar olamadığım sozluk.

Burası sagolsun beni 2 hafta gibi bir zamanda kabul etti.
Yaklaşık 2 yıldan fazla zaman önce başvurduğum ancak halen yazar olamadığım sözlük.
yaklaşık 4 yıl önce başvurduğum sonunda yazar olarak kabul edilmediğim, neye göre yazar olunduğunu anlayamadığım garip bir mekan.