bugün

fi tarihte bendenizin açıkladığı gerçeğin haşmet babaoğlu tarafından tekrar dile getirilmesidir.

belge için:
(#6022286)
kapanmasını canı gönülen istediğim aşağlık sözlük. ben de dava açarım eğer ali atıf bir dava açarsa. uludağ hariç tüm sözlükleri yıkalım, bir kalalım kardeşler. ince bir plan içerisindeyim.
ekşi sözlük yazarları gerçekten sorumluluğun verdiği ağır rolenti ile yazarlar yazılarını. ciddi olanlar için söylüyorum bunu. ekşi sözlük türkiye tarihinin en büyük sanal oluşumudur bence. çünkü yüzbinlerce dünya var orada. her insan bir dünyadır. bir dünya potansiyeline sahiptir. kafasının şekillendirdiği dünyada yol alan yazar bu dünyanın renklerini ekşi sözlük'e akıtmaktadır. mesela benim için çok değerlidir. kimi zaman. bir ismin veya bir cismin ne olduğunu pek çok zaman ekşi sözlük ile çözmüşümdür. çünkü geniş. çünkü biliyorum ki orada benim gibi insanlar, teorinin kapıdışarı ettiği insanlar fink atmakta. özgürce biçimlendirmekteler soyutu, somutu. çok sevdiğim, takdir ettiğim yazarlar mevcut. açıp onları okuyorum. okuyorum arkadaş, doyum alıyorum. okumak doyuruyor beni. benim kafadan birisini okumak üstüne tatlı gibi geliyor bu doyumun. bu oluşumu bu fırsatı verdiği için bize takdir etmemiz gerekir.
tikki tayancın sözlüğüdür.
http://cemsanci.tumblr.co...len-davayla-gider-yigenim
ekşi sözlük, bağımlılık yaratan bu sözlüklerin atasıdır, o yüzden candır.
ilk defa bundan 5-6 yıl önce üyelik için başvurduğum fakat bazı sorunlardan dolayı çaylaklığımın da iptal edildiği ve yaklaşık 5-6 ay önce ikinci kez başvurduğum ve onda da çaylaklıkta önümde hala 45 bin küsür kişinin bulunduğu, kaplumbağa süratindeki sözlük sitesi. türkiyenin ilk sözlük sitesidir. yanılmıyosam 10.yılını doldurmuştur. son 6 ayda önümde yalnızca maksimum 1000 kişi oynamıştır ilerleme konusunda.
10 entry ile sınırlı sözlük.
sanırım an itibariyle yine saldırıya uğruyordur. sözlük dedelere gelmiştir.
inci saldırısına, her zaman olduğu gibi çay koymakla karşılık veren modlara sahip sözlük.

- bırak lan çayı, sözlüğü dağa kaldırıyorlar!
+ kimler?
- dedeler !
inci sözlük yalakası. gözümden fena halde düşen sözlük. (bkz: hiçbirşey eskisi gibi olmayacak)
Onu bunu bırakında, kaç yıldır internet alemindeler bir inci kadar olamadılar. inci twitter' da kendinden söz ettiriyor, ekşinin ünü daha edirne kapılarının dışına çıkamadı.

Tanım : SSG' nin kurduğu, klonlarının var olduğu bir sözlük.
benim görüşüm:

''şüphesiz ekşi sözlük sözlüklerin orijinali ve ilkidir, diğer sözlükler onu klonu ve benzeridir.''
bir sözlüktür,ilk olabilir ama herşeyin zaten bir ilki vardır önemli olan kalitedir ve o kaliteyi koruyabilmektir,son zamanlarda inciyi eleştirdikleri halde gittikçe onlara benzeyen sözlüktür,yeni nesilleri önemsemeyen 10 entry ile sınırlamak gibi saçma bir kuralları olan sözlüktür,ekşidir.
alexa'ya göre sözlükler arasında sıralaması en yüksek olan sözlük oluşumudur.
urban dictionary klonu falan filan değildir.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=4155059
uzunca bir süredir pkk sempatizanı, devrimci kürt ayaklarında takılan orospu çocukları tarafından fethedilmiştir.
An itibariyle girilemeyen.
An itibari ile yazar olmam için önüme 53500 kişi koyan sözlük.2-3 sene sonra yazar yaparlar sanırım beni de.
Edit: imla
cizgisinden uzaklastigi soyleniyor. ne derece bilemiyoruz.
çaylakları elele verse ankara'dan adana'ya insan zinciri olacak sözlüktür.

alt tarafı sözlüktür. mesele yazmaksa başka sözlüklerde de yazılabilir, suya sabuna da yazılabilir ama o kuyruk beklenmez hacı. halk ekmek büfesi mi len bu? sıra gelene dek ekmek biter. başka büfe mi yok, bakkal mı yok?

almıyorlar ya, ondan çekici geliyor. bizim milletin huyudur, almam dersin inat eder kapında yatar. avrupa birliği gibi...
kendisi varken diğer sözlüklere bok yemek düşer.
http://i47.tinypic.com/aepaa1.gif
bu akşam aşk-ı memnu hakkında kaç entry girileceğini merak ettiğim sözlük.şu anda 104.

edit:çöktü lan.entry sayısı da 333.
her fırsatta aşk-ı memnuya bok atan, kötüleyen, yerden yere vuran ancak dizinin finalinin olduğu gece yoğunluktan error veren sözlük.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)