bugün

fakir ve salak olduğunu gösterir hala bu eziyeti çekiyorsanız.
(bkz: içeri girdiğimde çaylakları yazar yapıyordu)
başıma gelmiş olan hede. sinirlendim ve başka bir kullanıcı adı ile yeniden üye oldum. sıradayız, bekliyoruz efendim.
kızdırır. sonra gelirsin uludağ sözlükte başlık açarsın. ağzına geleni yazarsın. bir daha da işim olmaz dersin. ama kimsenin zikinde olmadığının farkında değilsindir.
Görende ekşi sözlükte herkes formata uygun,,, dan sonrası okunmasada olacak olan yazı.

Yaw herkesten sanane! Sen formata göre girsene entrylerini ve bilgi verici olsun. Hee ben zaten böyle yaptım diyeceksen demek ki yeterli derecede iyi entryler değilmiş. itiraf et rahatla.

Bende 2 sene önce sıram geldiğinde ret yedim ve anladım ki şakalı komikli şeyler değil formata uygun entryler istiyorşarmış, uzın uzun bilgi veren. 2 sene daha bekledim, yine sıram gelmek üzere.
donanımhaber forum sitesinden buraya geldim. en ufak argo kelime yüzünden cezalandırıyorlardı. rahat yazamıyordum. burda rahatım küfür bile yazsam cezalandırmıyorlar. yanlış bir şey olduğunda silik yapıyorlar. memnunum. umarım uludağ sözlük ilerde kurallarını değiştirmez. ben yine temkinliyim bir açık kapı bıraktım.

mulakatın olduğu yerden uzak durmak. tüm soruları çözseniz bile adamlar muteber sağlam adam arıyorlar. süperman olsanız bile mulakatı aşamayabilirsiniz.
o yüzden uludağ candır.
Görüldüğü üzere insanı sinir etmektedir. Şahsen benim yazarlık onaylansa da yine burada daha fazla vakit geçireceğim. ilkler unutulmaz. Buradan gidip de "ay orası troll doldu, bilgi içerikli entry yok, am, göt, meme var" diyenler kolaya kaçanlardır. Ekşi'nin uludağ'dan tek farkı Gereksiz bakınız vermekten başka bi' şey değil. Madem troll doldu diye yakınıyorsun gel ilk göz ağrına sen istediğin bilgiyi ver. Bunları yapmadan önce de terör sempatizanı kaynayan sözlüğünü eleştir arkadaş.
insanı derin üzüntülere gark eden imiş.
Ben değil, yazar söylüyor.
Siktir et ekşi'yi, filiz sevişelim mi?
her şeyi bilen, düşünen, duyarlı, emeğe, umuta saygılı ekşi sözlük nedense konu yazarlık sırasında bekleyen çaylakların umutlarını çatır çatır sikmeye gelince bu kimliğinden arındığını gösteren olay.
ekşi sözlük'e uyuz kapma sebeplerinden biri daha. tamam oradaki ortam daha güzel burası doğru. ama yok, aylar geçiyor yıllar geçiyor yazar olamıyorsun. unutuyorsun hesabın adını şifresini bile...
ekşi sözlük zaten, transeksüellerin, lezbiyenlerin, gaylerin, gavat modernlerin cirit attığı bir yer.

napacaksın olum orda yazar olup, g.tün atmosfere mi değecek ? boşver iyi olmuş.
ekşi'nin net orospu çocukluğudur. aptal saptal giriler mal mal adamlarca havada uçurulurken ona buna yetki verilince öznel davranıp sıradakilerin hakkını yemeler aldı başını gidiyor. sikerler öyle sözlüğü.

amk 2009'daki şifremi hatırlasam sikicem zaten. e-posta adresimi bilsem gene sikicem de işte.
alexa sıralaması düşmesin diye sistem yapmışlar, gelip siteye girsinler ama sadece local olarak.
ekşide çaylaklık uzun olduğu içindir.
Yürek burkar.

istersen hesabımı satayım. Ortamlarda onaylandı dersin kim bilecek.