bugün

özlenen kişidir. ne haltsa artık.
(#10735359) 14 şubatta parti düzenliyormuş. davete icabet etmemek ayıptır *
düzenlediği zirveye oluşan yoğun talebe rağmen, kimsenin "ben geliyorum" dememesi üzerine bunalımlara girmiş, evde halının üzerinde ağlayarak katılacaklardan mesaj bekleyen biçare yazar. bu sırada akan gözyaşlarını diliyle yakalamayı ihmal etmemektedir.
şu aralar aynada uzun uzun kendisiyle göz göze geliyor, efes pilsen'e göndermek üzere bira şiirleri yazıyor, içinde uçuşan kuşun petrole bulanmış bir martı olmamasına bolca şaşırıyor ve 15 gün kadar dondurulmak istiyor.

[http://www.youtube.com/watch?v=hdEqwMjD0YM ]

dünyasına yaptığı orospu evladı muamelesi iyiden iyiye diniyor, mesleğine yaptığı aşşağılık muamelesini zaman zaman unutuyor, şehirlerarası otobüslerden tekrar nefret ediyor ve her sabah uyanınca ilk 15 dakika lsd kafası yaşıyor.
burdayım burda burda.
hayat acımasız, soğuk ve zalim haksız ve hain bazı insanlara, bir melek... of bana ne.
özlemlerini kocaman özlemlerimle ve yorgunluklarimla karşıladığım dost.
gecelerin adamı, ortamın moderatörü hatta admini, semtin delikanlısı...
bir de o deri ceketi yok mu ah ah *
kendisi bugün aylar sonra ilk kez doya doya evinde oturuyor, aşırı dozda sıcak çikolata ve sezen aksu tüketiyor, rambo serisini baştan sona izleme planları yapıyor.
başkalarının deyişiyle; "olduran"
kendi deyişiyle; "gel bi sigara içelim de bakarız"
annesinin deyişiyle; "keşke 9 tane daha doğuraydım"
patronunun deyişiyle; "bi şeyi de yapamadım diye gel"

o'nun deyişiyle; "iflah olmaz bi ergen ruh"
(bkz: entrylerini özleten yazarlar)
http://atillapasa.blogspot.com/

okumalık...
bir hüzün havası sezilen yazar * kendisiyle aynı rakı sofrasında oturmak ve kendisine bol bol rus salatası yedirmek isterim.
12 haziran 2011 gecesi seçim sonuçlarına evinde hıçkıra hıçkıra "ak parti bizi hep yeniyor diyerek ağlayan laikçi". *
motosikletli adam.
hiç olmadığı kadar uslu.

arkadaşları arabanın altına kaçan topu almaya, sokak köpeklerini evcilleştirmeye çalışırken, balkonda boyama kitabıyla uğraşan, boyama kitabının çizerine fütursuzca eleştiriler yağdıran bir kısa pantolonlu çocuk. çok merak ettiği telefon numaralarıyla ilgili teorem üretmekle meşgul bir sherlock holmes.
ekşi sözlük'e yatay geçmiş zat.

ekşici enteller kendisini puslu bir gecede rehin almış, önce aşırı dozda nutella vererek kan şekerini yükseltmiş, kendisine yüzlerce entry yazdırarak geçmişin intikamını almışlardır.

eksisozlukteki ssg, şu an hometown'unda şukusuna şuku katmakta, adeta ikinci bir author, ikinci bir kont olma yolunda çabalamaktadır.

aylar boyunca çok süfer dostluklar kazandığı uludağ sözlük'e ise, fırsat buldukça, vefa ziyaretleri yapmaktadır.

edit: kreuzberg paşasıdır.
8 aydır entry girmeyen yazar.
(bkz: kayıp yazarlar)