bugün

sorsan rönesans nedir? diye yenir mi? der. hasbam ekmeğin nasıl yeneceğinden bahsedio.
oysa ayağıyla koparması gerekiyordu!
yahu bunlar salataya falan da ekmek bandırıyorlar maldanadam'cığım, ne olacak bu kültürsüzlerin hâli?
kültürü bu olarak değerlendiren ve yatgılayan bir insana ancak ben (bkz: entry nick uyumu) diyebilirim. bir insan özünü bilmelidir. Geldiği yeri bilmelidir. Türk kültüründe, Türk mutfağında ekmek elle koparılabilir veya yemeğin suyuna bandırılabilir.
(bkz: ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler)
hanım çerezleri getir, bilgisayara palyaço çıkmış cocuklarıda çağır.
''sen hiç ekmeğin baş tarafını koparıp da sıcak kaşarlı menemene banmadın mı kuzum'' sorusunu akıllara getirir.
Bu çıkarıma göre kültürsüzüm, hanzo'yum.
ekmeği dilimleyip yemek kötü birşey değil, ancak koparıp yemek samimiyeti o sıcaklığı yani ülkemizin ihtiyacı olan şeyi gösterir.. kültürlü insan belli bir birikimi , zihniyeti olan insana denir, kültürsüz insanın yaptığı şeyi, her neyse o şey, onu başına vuran kültürlü bir insan mıdır bunu merak ediyorum..kapılar kapandıktan sonra perdeler bir güzel çekildikten sonra kim kiminle ne yapmış sanane çok mu umrunda...
afedersin ama götüyle mi kopararsaydı?
o zaman kültürlü olurdu heralde.
+ulan anlayın şunu ekmek belki bıçakla kesilir ama çatal bıçakla yenmez. ben evde oturyorum istersem giderim ekmeği ısırır ısırır yerim hemde hiç koparmadan. nerden geldiğinizi unutmayın amq. dedelerimiz kiremit tozundan ekmek yapıp yiyordu. beyin bedava demek istiyorum azıcık kullanın şunu. ekmek dilim dilim kesilsede elle koparılıp yenir, bıçakla koparılmasda elle koparılıp yenir ve bu hiç bir zaman görgüsüzlük değidlir. afedersnz ama aç kalırsanız ve o zmaan ekmek bulursanız o zaman ekmeği bıçakla pek keseceğnizi sanmıyorum. daşşak görmüş azgın karılar gibi koparmassanız ekmeği bende gospelbaci değilim.
ekmeği çatal bıçakla bölmeyi bilmeyenlerdir. ekmek çatala batırılarak yenir efem.
BU CAZiBEYE KENDiNi KAPTIRAN, VE ACIMASIZCA KÜLTÜRSÜZLÜKLE SUÇLANAN MASUMLARDIR.
açıkça bir iftiradır. ürünlerimiz el değmeden kopartılmıştır.
(bkz: ekmeği çatal bıçakla yemek)
afedersinde üstüne mi oturayım ekmeğin?
ekmek, ekmek bıçağıyla kesilir benim bildiğim. saygılar.
edit: eksileyen arkadaş tamam meyve bıçağıyla kes sen. hatta elinle, ağzınla kopart.
başlık sahibi büyük ihtimalle pizzayı da çatal bıçakla yiyordur.
(çatal bıçakla pizza yemek)
yiyeceği şeyi ekmek arası yapmak isteyen zihniyetin haklı direnişidir. dilimli ekmekleri üst üste koyunca da kıçı başı durmuyor abicim. bi bakıyosun içi boşalmış.
kültürlü insan tesbitidir.

bir kırımlık ekmeğin arasına sığacak beyinleriyle.
ekmeği ısırarak bölenlerin üzerine alınmaması gerekir.
somun ekmeği ısırarak yemekten zevklisi var mıdır?*
S'ils n'ont pas de pain, qu'ils mangent de la brioche. * sözünün zamanında fransadaki halkın durumunu anlatmak için bire bir olduğunu düşünüyorum. muhtemelen maldanadamın eski kraliçesi de onunla aynı görüşteydi.
Ekmek kesmek kültürse, fırınlardaki ekmek kesme makinaları voltrandır!!
öyle dememeliyiz bence. daha çok olduğu gibi davranan kişidir.
(bkz: belki iyi biridir)
maldanadamı ciddiye almakla eş değerdir.
sevgili yazarlarımızın açmış olduğu başlıktır.kesilerek yenmemesinin uygunsuzluğu gibi bu tarzda insanları yargılamakta görgüsüzlüktür.. (bkz: millet iki lokma ekmeği zor buluyor)
yakında "hala penisiyle sex yapan kültürsüzler" diye konu açacağını sandığım yazarın haykırışları.