bugün

yedinci nesil, hoş gelmiş yazar arkadaşımız.
Hoş gelmiş sefalar getirmiştir, orjinal bir nicki varmış.
hoşgelmiş yazardır.
kendisine bol bol hediye sözü verdiğim anlayışlı yazardır. (bkz: kargoda abi benle alakası yok)
hızlı bir giriş ile sözlüğün tozunu atmış gibime gelen yazar.

o değil de ejderhası varsa cidden s.çtık. *
hoş sohbet olup iyi yazan ayrıca nesildaşım olan sayın kişisi. hoş gelmiş sefa getirmiş.
Türk kızları başlığına yazdığı yazıyla gönlümü fetheden yazar hoşgelmiş iyiki gelmiş helal olsun.
hoşgelmiş nesildaş yazardır.
sanırım copy-paste yapıyor. çok hızlı.
cumhuriyet dönemi türk sineması ile oldukça ilgili sanırım.
sanırım kendine bir hedef belirleyip, "en kısa zamanda maksimum entry giricem yazarı" olma yolunda ilerliyor. kendisine hoşgeldin diyip ekliyoruz

(bkz: sakin ol şampiyon)
her türlü film sektörünün içinde yetişmiş havası veren yedinci nesil. sebastian vettel olma yolunda emin adımlarla ilerlerken biberonunu sıkı kavramasını da tembihlemeden geçemiyoruz.
kopyala yapıştır yaparak sözlüğe ne kadar fazla entry girebileceğini kestirmeye çalışan yazar,

ancak kendisini biraz daha dikkate davet ediyorum:

(bkz: iki süngü arasında) adlı başlığa -acelesi nedeniyle sanırım- iki farklı entry girerek iki farklı filmin kopyala yapıştır'ını yapmış: birincisi bahsedilen filme ait iken, ikinci entrysi -google'a göre- söz müdafaanındır adlı başka bir filme aitmiş.

not: aynı entry zamanında itüsözlük'te mevcutmuş.

edit: epey hızlı yazar. bahsettiğim başlık içeriğini hemen düzeltmiştir.
(bkz: ejderham ın suçu ne) *
yeşilçam filmlerine sempatisi olan yazar.
olm bence faydalı bi bot.

pipishk iller ilçeler hakkında entry kasıyodu. bu da sinemaya el atsın, sonra edebiyata, vs vs. böyle böyle entelleşelim, ekşici piç kavramı ulu piç olsun.

nası fikir?
kendisini 1950 li yılları bırakıp bir an evvel 1970 li yıllardaki malum* filmlerin entrylerini girmeye davet ediyorum.
moonlight sonata lan bu. *
1954 yapımı siyah beyaz türk insanı. yani sanırım.
bin entryi hedeflemiş olan kişi.
o değil de bir gün ben iki bin entari hedefleyip sözlüğü tematik manyağı yaparsam ne olacak çok merak ediyorum.
bu tür çalışmalar sadece bu hissi veriyor.
yavaş olsa günlere filan bölseydi daha iyiydi.
bugün 351 tane entry girerek, şoka girmemi sağlamış yazardır.

(bkz: oha)
(bkz: sakin ol)
(bkz: harun abi napıyor bu adam)
yeni bir ece kscg vakası, fakat burda durum biraz daha kritik.
Yeter amk, girme istemiyorum daha film görmek falan.
Afedersin ama bi deliyle falan yakın ilişki mi yaşadın noldu sana (cinler) kaçmışlar mı ya?
duruma bakılırsa günümüze gelmesine daha 50 yıl filan var. hayırlısı bakalım.
(bkz: yevaud)