bugün

yeni nesilde pek bulunmayan erkek.
biraz eğlenmeyi bilseniz yalnız kalmayacaksınız.
kalmıycaz yani. ehe
şimdi efendi efendi oturup kalkıp evine gidersen efendi efendi uyursun piç erkeklerde senin o gözlerine hayran olduğun kızlarla sevişir.
ya az biraz gül lan
espri falan yap
bırak bu ben efendi adamım ayaklarını. güleceksen de adam gibi gül çek şu elini ağzından rahat ol biraz. bak piç ol demiyorum rahat ol diyorum.
değinmek istediğim konu şu aslında bu efendi erkekler çok kasıntı tipler oluyor öyle kasıla kasıla oturmalar kasıla kasıla gülmeler falan filan. ulan sıkılır tabi kızlar senin ile oturmaktan erkeklerde sıkılır, anan baban da sıkılır.
rahat ol diyorum biraz yani açıl bırak şu egonu bir tarafa azcık bak o zaman piç erkekler yalnız dönecek evlerine sen mutlu olacaksın. şey olacağız yani.
başına bey gelince "off bee" dedirten ama sadece efendi olduğu zaman itin götüne sokulan erkek tipidir.
aslında bu halini degistiremedigi için icten içe üzülen birisidir. Kişilik oyle ha deyince degisen bir sey degil. Küçüklükten itibaren adam bu sekil yetişmiş başka nasıl yaşanır bilmiyor surekli sinirlar çizilmiş hayatı surekli kontrol altinda gibidir bi yastan sonra da aliskanliklarindan kurtulamaz. Efendi adam yalan söylemez en azından yani arada vardir ama digerlerine gore bu oran daha azdır. Tabi efendiligin de seviyeleri var eğer ağır efendiyse kaybetmistir.
Ahlâklı olan erkeği ifade eder.
Ahlâk kur'an'dan gelir.
Böylece efendi erkek kur'an'a tâbî erkeği ifade eder.
Diğerlerine oranla fazlasıyla kaliteli olan erkektir, kalitesiz kızlar bu erkeği sıkıcı bulacağından bu erkek kendisini kaliteli bir kız bulup farkedene kadar yalnız kalacaktır.
Şimdiki nesilde bulunması zor kişidir. Şimdilerde "adamın dibi" olan kişiler var. Efendiler kazanının dibinde kalan artıklar oluyorlar onlarda genelde. Ya yalancıdır, belden aşağısı beynini kontrol ediyordur, yada çalmaya meyillidir. Dört Dörtlük olamasalarda Dört üçlük diyebiliriz sanırım.
Efendi erkekler piç kızlara; efendi kızlar da piç erkeklere denk geldiği için genelde aldatılan, mutsuz olan erkektir. Efendi kızlar da aynı durumda. Bi türlü birbirimizi bulamadık, beklemedeyim.
çok tatlıştır.. evlenilecek erkektir.. yedirmeyiz.
Genel olarak aşağılık psikolojisi olan, sürekli karşı cinsten ret yediği için karşı cinsten nefret eden, bakire olmayan kızı yahut çirkin olan kızı bir bok parçası olarak gören, ahlak denilen uydurulmuş saçma sapan kavramdan yola çıkarak kendine efendi diyen egosuna bok süremeyen, genel kültürü yerlerde sürünen, ağzı iki laf yapamayan, kurtlar vadisi modunda bir eziklik ve havayla ortalarda dolaşan;

O kadar çok adam var ki bu güruhta. He kardeş efendisin he. Hem efendi ne lan? Köpek dediğin hayvan tamam efendidir de bir insan niye efendi olur ki? Kapıya mı bağlayacaksın?

NOT: not olarak da erkeğim ve efendilerin de piç olanların da amk. Başlatmayın egonuza.
tam anlamıyla beni anlatan ifade. gerek davranışlarım, gerekse konuşma tarzım efendi erkeğin tanımı ile birebir örtüşüyor.
günümüzde değeri olmayan erkektir.
Arada içkisi olan, çok değil ama yerine göre sert olan efendi bir erkek olmayı tercih etmizimdir.
"Efendi erkek" olarak kullandığımız terimin "efendim" den geldiğini düşünüyorum.
(bkz: efendim aşkım) vs. Olarak türetebiliriz.
Dili yumusak, yüreği mangal gibi olan erkektir.
Sevdimi güzel sever, hüznünü derinden hisseder.
Allahın yarattigi serefli ve asil insandir.
Sayıları haylice azalmıştır. Lütfen nesilleri tükenmesin.
Bundan hala çok var sanan yazarlar görüyorum.

Efendi erkek yok. Cazgır kadın görünce efendileşen erkek var. Bütün olay diş göstermede ne yazık ki. Aynısı kadın için de geçerli tabi.

dişini geçirebildiğine piçsin geçiremediğine efendisin. insan ilişkilerinin evrimindeki varoluşsal bunalım. malesef...

Bu rekabete dahil olmayıp efendiliğini her koşulda sürdüren de vardır belki. Güç elinde olsa bile efendiliği seçen vardır belki. Var mıdır? Belki...

Misal, aldatma fırsatı olmadığı için aldatmayan erkekle aldatmak istemediği için aldatmayan erkeğin efendiliğini aynı değerlendiremezsiniz. Fırsatı olmayan piçtir ama yapmadığı için efendi görünebilir. Bu yüzden efendi erkeklerin çoğu yanılsamadır. Ancak çok az bir oranda evrensel ahlaka ulaşmış efendi erkek vardır. O da var mıdır gerçekten? Belki...
Ortamda dikkat çeker, imrenilir fakat bir piç kadar pirim yapamaz.
Kaybeden erkektir.
Çükü yokmuş gibi davranır.
o kadar efendidir ki evlilik teklifini bile kadından bekler. böyle tekliflerle kadınları rahatsız etmek istemez.
Efendi; toplumla işbirliği ve uyum içinde olan.
Bu da konuşma ve davranışta ölçülü, arzu ve isteklerinde ahlaklı, canlı ve cansızlara zarar vermeyen, örnek olabilecek kadar şerefli gibi konuları içerir...
zamanında çok büründüğüm bir kişilik. faydasını görmedim bende piç oldum, mutluyum.
efendi erkektir tabi lan. eşitlik meşitlik neymiş. bir efendi varsa o da erkektir.
"Ne yazıkki" günümüzde değeri olmayan,
Gerçek aile kavramında yaşamış, büyümüş erkektir.

Öyle misafirlikteki gıcık çocuk değildir, olmamıştır.
Çünkü ailesinden terbiye almıştır.
Komşu teyzenin gözünde örneklik;
Dışarıda insanların gözünde eziklenen kişidir.
Ne yazıkki.