bugün

(bkz: bir namus simgesi olarak kızlık zarı/#23282009)

bu da kızın kekosu arkadaş. yazmayayım yazmayayım diyorum ama illa yazdıracak. Şu kurduğu cümlelere bak şu anlatım tarzına bak allah aşkına ya...
hezeyan dolu açıklamalarıyla bir zamanlar bu ülkenin ağzına edenlerin beyancisi. nami diğer pervasiz troll.
bu kim ya?

(#23294258) askeri ucret nedir amk?
bunun kadar ezik cahil kıro yazar görmedim amk..
(#23298434) Güzel kapak yapmıştır.
Yeni yazar. Koştursun efem.
Muhtemelen 50-55 yaşlarında, permalı saçlı, kocaman güneş gözlüklü, sarkmış kolları ile aksi bir cumhuriyet kadını.
Muhtemelen 50-55 yaşlarında, permalı saçlı, kocaman güneş gözlüklü, sarkmış kolları ile aksi bir cumhuriyet kadını.
bazılarına göre "türbanlı bacıları(!) gibi, genç, diri vücutlu, sımsıkı etli, örtüsünün altında ne numaralar saklayan, cilveli, melek huylu" bir yazar değildir. fiziki özellikleri, "bacı severleri" pek alakadar etse de bizi ilgilendirmez.

son söz: kötü söz duymak istemiyorsan, kötü söz söyleme.
tanımadığım yazardır. ancak hoşgelmiş sefa gelmiştir.
Türkçe'ye inat olarak doğan bir nicke sahip yeni yazarcık.*
ecemcix gibi troll bir yazardır
Zall'ın atadığı bot yazarlar
fakir ama gururlu yazar..
bir yazar.
(#23339447)

bir ilde travesti olmasıyla, ilin belediye başkanlığı arasında ilişki kurmaya çalışmış ama biraz tırt bir tespit olmuş sanki.
2 dk içerisinde 3 farklı narkotik madde ile ilgili tecrübe beyanı tarzı entry girmiş yazar. narkotik maddelerle arası iyi olan yazar.
(#23360581)çeyizinde spiral olan abla.
birlikte hiçbir zaman yatağa girmediğimiz yazar. sana yok lan. *

sevilen emo yazar.

ayrıca ağzı sıkıdır.
4'te 3'ü meme olan yazar.
amaçlarının ne olduğunun bilinmesi gerekir. kötü niyetleri yoksa ajanlık yapmaları sorun değildir.
saçmalamaktır. allahın yarattığıyla dalga geçmektir.
ikisini toplasan bir kadın etmez ajan etse ne olur.

ajan dediğin böyle olur.

(bkz: anna chapman)

http://ucankus.com/img/anna%20chapmanKAPAK.jpg
gözü nizamı olmayan bir komplo tespitidir. hadi birisi neyse birşey demiyorumda diğeri için yapılan tespite yuh diyorum yani. haftalardır susuyoruz haksızlık ediliyorda işin boku çıktı.
ateist yazar.
Dandik mutfak temizleyicisi markasi ehehe.