bugün

cumhurbaşkanlık seçimi için tüm türkiyeyi oy kullanmaya davet edecek kadar ince düşünceli zat.
http://www.youtube.com/watch?v=DrkjjBsnQLc

zamanında hıncal uluç vermiş ayarı;
- fiziği iyi ama, kimyası kötü.
saçma salak açıklamalar yapan içi boş kişilik. hıncal uluç neresine geliyordu ki bu kadının?
çirkin bir medya maymunuydu, gündemden düşünce kendini toparlamak için ona buna sataşıyor demek. yazık...
ardanınkinin boyu tam çeneme geliyor ve canım çok acıyor onun için birlikte olmamız imkansız şeklinde bir açıklama yapmış hoş ama boş hatun.

şaka bir yana birlikte olacağı kişide aradığı tek kriter boy ise ileride batuhan karadeniz ile birlikte görebiliriz.

edit;hatalı kelime.
dev boylu boş insan. hıncal uluçun meşhur ettiği manken.
ahlaki çöküntü yaşayan manken. geçen seneler aşk yaşadığı hüsnü şenlendirici için beni kullanıp ünlü oldu diyen bu hatun şimdilerde albüm çıkarmaya hazırlığında olduğundan keşke onun gibi bir müzisyen albümüme destek olsa diyerek hüsnü den kendisini nemlendirmesini istemiş yala ececim yala bakarsın olur.
iddiaya göre değeri 20.000 tl olan manken.
arkasında durulamayacak şahsiyetlerden.

duranlar ne diyor, iddialara göre falan filan. ne iddiası arkadaşım, aklıma gelen hemen bir kaç örnek, hani karısını milletin gözü önünde çatır çutur aldatan kılarnetçi ile üçüncü şahıs olarak pikin pişkin manşetlerde boy göstermedi mi bu? ve yine çok meraklıysanız hatırlarsınız, bir sözde iş adamı ile para karşılığı reklam ilişkisi hatta reklam nişanlılığı yaptığını açıklayan yine bu şahıs. arşivleri tarasan onlarca haber bulursun bu hatun hakkında.

asıl dürüstçe tepki gösterecekseniz bu ve bunun gibilere göstereceksiniz. hiç mi yok bu memlekette modellik veya mankenliği hakkı ile yapmaya çalışanlar. bu ve bunun gibiler yüzünden asıl onların üstüne, mesleğine düşen gölgenin hesabını kim verecek?
zamanlaması harika olan yazar. hoş gelmiş.
böyle bir yazar yok. ayrıca nick alırken türkçe karakter kullanmak da yok.
(bkz: böyle bir yazar yok)
birçok haber sitesinde ismi çıkmış mankendir.

http://haber.gazetevatan....emi_yakti/261652/1/Gundem

hem de e.g olarak değil. bildiğin ece gürsel.
yeni bir albüm çıkaracak olan manken. star haber'de dile getirmiştir.
az önce para karşılığı fuhuş yaptığı iddiasına cevap vermek için star ana habere bağlandı. abartmıyorum moruk konuşmaya aynen şöyle başladı.

"bunlar beni çekemeyenlerin yaptığı saldırı, tam da albüm çalışması içindeyken önümü kesmek isteyen kişilerce atılan bir iftira, üstelik albümüm çok güzel oldu,* önümüzdeki ay tüm müzik mark...."

derken uğur dündar durumu çakıp lafını kesti ve olay hakkında soru sormaya başladı. nelerle uğraşıyoruz şu amınakoduğumun dünyasında.

aha şimdi de allah kitap ahiret demeye başladı. durduramıyoruz efenim sürekli şov yapıyor. sen de çıkar bebeğim, sen de çıkar albüm. sana albüm çıkaran şirketin gelir gider tablosunu sikeyim ben.
yakın bir zamanda usturuplu giyinip, allah yazılı bir kolye takıp "ben masumum" demesini beklediğimiz manken.
star ana haberde izledim de, hiiiç a*ında bile değil yaptığı *ahişeliğin tüm türkiyenin dilinde olması, yahu insanın dili ne kadar "dik duruyorum çünkü ben yapmadım bu o.ospuluğu" dese de gözleri ve yüz ifadesi içindeki kırgınlığı ve üzüntüyü belli eder. bu hatun, uğur dündar soruları sorarken ne yapsamda albümün reklamını yapsam diye kafasında adeta kırk tilkiyi fır döndürüyordu.

aslında şaşırmamalıyız, o bir profesyonel, allahın bildiğini kul da bilse ne vajinasına* sanki. bu olay o nun hanımefendiliğini(!) perçinledi ya o na bakalım biz.

(bkz: vah benim yurdum insanı vah)
20000 milyara veriyormuş.
(bkz: şaşırdım)
(bkz: para için yapmayacağım şey yoktur)
yakın zaman içerisinde albümü çıkacaktır. albümünün müzik yönetmenliğini ünlü müzisyen ismail tunçbilek yapmaktadır.
akdeniz üniversitesi işletme bölümünü bitirmiş. 1997 de antalyada mankenliğe başlamış. ve halen mankenlik yapan kişi
bir ara hıncal uluç'a (gönlünü) veren mankendir.
(bkz: ece gürsel)
hıncal uluç'un üstünden prim yapmış şimdi ise nerede ne yaptığı pek bilinmeyen manken. eee hayat böyle birilerinin üstüne çıkarsın, sonra birileri gelir senin üstüne çıkar. ece gürselllll..
evinde gayet ayıcıklı pijama giyen model.
(bkz: disko kralı)
geceleri gayet ayıcıklı pijama giyen manken.