bugün

Kendimi emekli yapıp,Deniz kıyısında "sessiz" bir kasabaya yerleşirdim .
Aklıma çok fazla şey geldi ancak en net olduğum şey ölümüm meraktan olurdu.
the last man on the earth.
sahibinden acil satılık dünya ölücüler aramasın, pazarlık malın başında yapılır.
iNCiR YAPRAĞI KULLANMAZDIM.
i legend.
teknosa, migros, ev üçlüsü. asla yeni oyun çıkmayacak oluşu haricinde gayet iyi bir plan.
normal şartlarda imkansız olan yerlere çöğdürürdüm. bütün dünya benimse, alanımı belli etmem gerekli.
öyle değil miyiz diyeceğim demiyorum çünkü her yerde karşıma insanlar çıkıyor böyle alıp önüme koskocaman engeller koyuyorlar, hepinizden nefret ediyorum ama tek başıma da canım sıkılıyor.
hiç pantalon giymezdim. full pijama. şimdi insanlar dalga geçer diye okula pijama terlikle dahi gidemiyorum lan. pijamayla deliler gibi koşardım.
bir anket sorusu. muhtemelen benden başkalarının da olduğunu düşünüp yığınak yapardım.
istanbul'un tadını çıkarırdım.

Topkapı Sarayı'nda kalır, Ayasofya'da ders çalışırdım.

Dolmabahçe'de akşam yemeğimi boğaza karşı yer, Kadıköy Rıhtım'da kütüphane yapardım kendime.
Kafama sıkar giderim.
(bkz: the last man on earth) dizisindeki Phill miller tarzı şeyler muhtemelen. Hatta bir ‘to Do list’ bile hazırlayabilirdim.
sıkıcı olurdu. heran tehlikeli bir durum olacakmış gibi bol kesici aletler... yemek için kesici alet...
Dünyadaki yalnızlığımın ve özgürlüğümün tadını çıkarırdım.

Yalnızlıktan bu kadar korkmayın.
(#38220685)

ben yazacaktım onu! ah yüreğim acıyor.
görsel
maldivlere yerleşirdim.
oraya giderken yolda ölmezsem tabi ki.
Parti kurar, erken seçim yapar iktidar olurdum, nolur nolmaz ben önlemimi alayımda.
it ayağı yemiş gibi gezerdim dünyayı. Her şey bedava. Elbet Bir süre sonra sıkılıp kendime ötenazi yaparak dünyayı kimsesiz bırakırdım.
Mars'a giderdim; tek başıma canım sıkılır benim...
bütün kadıköydeki midye tezgahlarını bulur ganimeti yerdim.
sultan süleyman’a kalmayan dünyanın bana kalmasını kutlardım.
fazla uzun sürmeyecek durumdur. bu şans varken istanbuldan çıkamadan kesin göktaşı düşer. tam olarak üstüme düşer hemde *
Kafayı yerdim. Evde tek başına kalmak eğlenceli, kapı açık tuvalete falan giriyoruz, rahatız ama dünyada tek başına kalmak hiç eglenceli değil. Düşünsenize kapıyı çalan komşu kızı yok, para istemeye gelen seksi dilenci yok, hayallerinizin sizden alınması demek dünyada tek başınıza kalmak.