bugün

dünyada başka bir canlının kalmamasıdır son insan olmaktır.

muhtemelen önce caddelerdeki en güzel arabalar kullanır belli bi müddet sonra sağ sol ateşe vermenin zevki tadılır.
belki insan formunda kalan insansa kasıt ben efsaneyim işlemiştir bu konuyu.
tek canlı olmak eğer başka canlılarda olsaydı (bkz: gel maymun kardeş)arog tarzı bir yaşam sürülürdü
kısaca deli derler. dünyada ne bir kişi onu anlar ; nede o bir kişiye derdini anlatabilir. gerçi büyük yazarların bir çoğuda aynı dertten yakınmıştır.
ilk bikaç yıl eğlenceli olan, kimseye hava atamayacağını anladıktan sonra intihara teşvik eden hayal.
taarruz helikopteriyle (bkz: newyork)u zevkine bombalamak
intiharla sonuçlanır, ama ölmeden önceki zaman diliminde çoşar insan.
ne güzel lan girmediğin ev dolaşmadığın ülke kalmaz gerçi tekte çekilmez hiç bi yer .
will smith'in oynadığı i am legend filminin ana konusudur.
(bkz: ana konu)
(bkz: anaconda)
(bkz: anathema)
Apokaliptik filmlerde zaman zaman işlenmiş, korkutucu ama bir o kadarda heyecan verici durum.
seksten yoksun kalacak insandır.
öylede elizabeth böylede;değişen bişey yoksa şeytan bunun nersinde? bana farkmaz abi ben her türlü elimleyim yeter ki ona bişey olmasın.
namaza başlıyacak insan.
böyle bir durumda yapılması gereken tek şey: intihardır. *
gülemez, ama ağlayabilir. bu da ne olduğu konusunda oldukça yeterlidir.
- dünyada bi sen kaldın bide rocco verir misin ?
- vermem
elizabeth'e mahkum olmak demektir.
Bir çeşit korkudur.
Yalnızlıkta optimuma ulaşmak.
ilk zamanlarda evin kapısı açık sıçmak (bunu içinizdeki çocuk yapmaya zorlar.) gibi çeşitli çılgınlar daha sonra girilmedik araba ev ve özel hayat bırakmayacak ardındansa vampir gibi ölmek için yalvaracak konuma gelinebilecek olay... Kişi akıllıysa dindarlaşadabilir.