bugün

yaklaşık 2 saat sonra fenerbahçe acıbadem'in elde edeceği ünvan. umuyoruz, bekliyoruz.

edit: (bkz: amına koyduk bülent başkan)
gerçekleşirse futbol hariç tüm branşlarda olduğu gibi 1 günde geçiştirilecek, olması umut edilen başarı.
bir set sonra gerçekleşecek hede.

(bkz: saldır fenerbahçe)
bu seti de alırsak gerçekleşecek allah'ın izniyle. haydi sarı melekler.
helal olsun size sarı melekler.
(bkz: kurban olam sarına lacivertine)
az sonra gerçekleşecek durumdur.

bir galatasaraylı olarak ezeli rakibimin hangi spor dalında olursa olsun bu tür başarılar kazanmasını istemem ama paşa paşa tebrik etmesini de bilirim. huşu içinde tebrik ediyorum.uyuz oldum lan.
bu ülkenin bayrağını gururla dalgalandıran herkes baştacıdır, umarım fb de dünya şampiyonu olarak buna vesile olur.
2 sayı sonra gerçekleşecek hayırlısıyla.
(bkz: türkiye nin en büyük spor kulübü fenerbahçe dir)
ve sarı melekler dünya şampiyonu.
fenerbahçeli olmanın gururu bizlere yeter!

teşekkürler sarı melekler.
yakışandır. ellerimiz patlarcasına alkışladığımızdır.
headbang yapılası bir başarıdır.*
teşekkürler fenerbahçe...
gruptan çıktıntan sonra tüm rakiplerini 3-0 yenerek set vermeden şampiyon olmuşlardır. helal olsun size.
büyük bir mutluluk. tebrikler kızlar, tebrikler aziz başkan, tebrikler tüm emeği geçenler.
gurur duyduk! tüm fb camiasını ayrıca tebrik ediyorum. kızların ellerine sağlık.
destekleyen çarşılı kardeşlerimize de ayrıca teşekkürler.
görsel
1 saat önce gerçekleşen ve gerçeğe dönüşmesini beklediğim avrupa şampiyonluğuyla daha da taçlanmasını umduğum büyük olay. tebrikler sarı melekler. ilk kez bir türk takımı, olimpik bir sporda dünya şampiyonu oldu. başarıların katlanarak artması dileğiyle.
tebrikler şampiyonluğun ayak seslerini hissettiriyorlardı...ve oldular başka söze gerek varmı...?
alkışlanası olay.tebrikler sarı melekler.
hala ismiyle dalga geçen mallara inat tebrik ediyoruz. fenerbahçe vakıf gurebayamış hadi ordan pis galatasarylı. hala daha eleştireceğinize insanlık yapın da bir tebrik edin.
fenerbahçem mükemmel bir iş yapıp dünyanın en büyüğü olmuştur. bu çok çok büyük bir başarı,gerçekten. turnuva boyunca o kadar iyi oynadık ki rakipleri 3-0 yendiğimizden hangisinin iyi-kötü olduğunu anlamadık. türkiye'de bir ilk yaparak bize bu sevinci yaşatan kızlarımıza yürekten teşekkürler.

he bazı yavşaklar hala bok atmaya falan çalışıyor. lan bir sktrin gidin çay koyun hacı.

(bkz: armanın gururu sarı melekler)
iyi de fb acıbadem volley bergamo'yu yenmeden nasıl dünya şampiyonu oluyor diye akıllara şüphe düşüren kolpa şampiyonluktur. bunlar geçen sene şampiyonlar ligi finali'nde bergamo'ya domalmadılar mı? eee şimdi nası dünya şampiyonası finali oynayabiliyorlar ki? geçiniz efendim... ossuruktan teyyare selam söyle o yare.

(bkz: 4 nisan 2010 fenerbahçe acıbadem v bergamo maçı)

edit: az önce özel mesajla öğrendim. bunlar özel davetle bu turnuvaya çağırılmışlar. bu da demek oluyor ki bu kupa gerçek şampiyonların katılmadığı yukarda belirttiğim gibi osuruktan bi kupa. bi de övünenler var bunla. hey allam ya. büyük eğlencesin fenerbahçe. *
--spoiler--
Bu FORMANIN Hakkını Verenler Asla Yalnız Kalmazlar ..
--spoiler--