bugün

Melonun gidisinden yaklasik 8 milyon euro elde ettirmis baskan, tellesin kiralama parasiyla carole alinmis, simdi großkreutzu alirsa iyi iş yapar, aldigi gencler fena cikmadi, bi bekleyelim bakalim belki iyi olur.
anasının amına dönsündür.
görsel
allah galatasarayın başından eksik etmesin. amin. evet.
Aziz Yıldırım'dan da beteri olduğunu gösteren başkan.

(bkz: stay with us dursun özbek)
sezonun bitimine 3 hafta kala 'şampiyon olacağımıza eminiz 4 yıldızlı formalar hazırlandı bile' diyen duygun başkanın yönetiminde bir yöneticiydi.
galatasaray tarihinin en büyük sponsorunu bulduk ve başkan seçilirsek imzalayacağız dedi.
sneijder ile en kısa zamanda sözleşme uzatacağız dedi.
ffp sorunumuz yok en güçlü mali yapıya sahibiz dedi.
çok güçlü kadro kuracağız biz şampiyon 4 yıldızlı kulübüz dedi.
kardeşim florya'ya tadilat işleri için geldi dedi.
salı günü bombaları patlatacağız dedi.
kulübü şampiyonlar liginde en iyi seviyeye getirmek için çalışacağız dedi.
galatasaray istediği futbolcuyu alır bir gün messi neden gelmesin dedi.
galatasaray tv taraftara açılacak dedi, profesyonel bir yönetime sahip olacak dedi.
stadın üstü kapanacak dedi.

4 yıldızlı formalar temmuz un sonunda çıktı. yani şampiyonluktan 2 ay sonra. bu dönemde taraftar yeni formalara hücum etmek için beklerken hiç satış yapılamadı. çıkan formada da 4. yıldız önceki yılın formasında olduğu gibi tepedeydi. taraftar hüsrana uğradı ve beklenti karşılanmadı. ayrıca 2 ay içinde hiçbir satış yapılamaması milyonlarca tl zarar demektir. bu dönemde fenerbahçe akıllı davranıp on binlerce forma sattı.

sponsor mayısta hazır denildi. lig başladı eylüle girdik sponsor hala yok.

stadın üstü kapanacak mı sorularına günü geldiğinde konuşuruz diye cevap verdi.

gstv nin durumu devam ediyor. karasala geçmesi için maksimum yıllık 500 bin tl gibi bir para gerekirken, bunuyapamayıp her futbolcuya çerez parası gibi 500 bin avro (1.5 trilyon) zam yapabildi. galatasaray tv ye ise fbtv deki gibi ezik ezik adamları topladı. yer6 gibi mal içerikli yayın yapan fb programlarının kopyasını 3 ayda gstv ye taşıdı. boş beleş amatör konuşmalar yapan sokaktan toplanmış herifleri kanala abone ettiniz.

melo gitmeyecek dediniz, melo krizini yönetemediniz. olay halloldu gibi göründü sattınız. ama tatil yapıp kulübü oyalayan futbolcuya profesyonel bir tepki veremediniz, '10 gün süre tanıdık' dediniz. benim mesajlarıma cevap vermiyor ve aklı milli takımda dediği fatih terim'e gözünü kırpmadan kapıyı gösteren ünal aysal'ı kulübü batırmakla ilgili suç attınız.

sneijder hala sözleşme bekliyor.

ffp sorunumuz var büyük transfer yapamayız dedin. kulüpten onlarca topçu gönderdin. ama nasıl gönderdin o da var. yekta'yı sivas'a satmak yerine sözleşmesini feshettin 600.000 avro tazminat ödemeyi seçtin yekta o akşam sivas ile sözleşme imzaladı. satmak varken bir de tazminat ödedin.

dany yi bursaspor'a satmak yerine sözleşmesini feshettin ve tazminat ödemeye karar kıldın.

ontivero'da hala umut sahibisin anladık da adamı oynayabileceği ve adını duyurup ses getirebileceği bir ligde ve takımda oynatmak yerine slovenya'ya verdin ve kiralık oynaması için parasını ve maaşını da sen ödeyeceksin.

jem paul karacan gibi 2 senedir top oynamayan bir adama imza parası verdin ve takıma aldın.

bilal kısa'yı sırf hatır işlerinden dolayı aldın. yerinde mevki sahibi selçuk ve jose rodriguez varken melo'yu gönderdin yekta'yı gönderdin hamit'i demiyorum bile.

kanat ihtiyacımız var dediniz, amrabat ve bruma'yı verdiniz. hem de bruma'da yine maaşı biz ödüyoruz. amrabat bu kulüp için kendini yırtarken ucuzdan sattınız.

eboue 2 senedir oynamazken ve 'bırakın oynayayım' derken, sözleşmesini iptal ettiniz. adam hala istanbul'da sizden teklif beklerken sağ bek almamak için yırtındınız. paraya ihtiyacı olmayan ve artık kendini bu kulüp içinde mevki sahibi yapan sabri'ye %100 zam yapıp taraftarın önüne attınız. sağ bekte ise hala ne tarık oynuyor ne eboue. yeni sağ bek almak da hiç aklınıza gelmedi. cüneyt tanman gibi bir herifi başımıza getirdiniz ve çıkıp önce 'sabri maxi perreira'dan iyi' dedirttiniz sonra da 'sabri bu takımın sağ beki olamaz' dedirttiniz.

gignac oldu, ibrahimovic neden olmasın dediniz, ikisine de teklif bile yapmadınız.

taraftar kombine alsın maçlara gelsin dediniz, metro için kılınızı bile kıpırdatmadınız.

kardeşini takımın 2. adamı yaptın dursun özbek.

salı günü bombalar patlayacak dedin, salı geçince 'hangi salı olduğunu söylemedim ki keh keh keh' yapıp pişmiş kelle gibi sırıttın. üstünden 20 salı geçti ve podolski dışında neredeyse hiçbir takviye yapamadınız.

kevin grosstreutz u aldık dediniz, son dakikaya kadar beklediniz. fifa'ya boş ve imzasız kağıt göndererek tarihi bir skandala imza attınız.

biz bu adamdan ibrahimovic'i istedik lan, 1 milyon forma sözü verdik proje ürettik sırf şu adamı alsınlar diye. şimdi soruyorum sayın dursun özbek ? sen yalanlar söyleyerek bu kulübün başında yıllarca kalacağını, akrabalık ayağına adam kayırıp hem kardeşine hem de futbolcular üzerinden onun bunun cebine para sokacağını mı sandın ? ulan beni iyi dinle amınoğlu. bu taraftar medeni olmasına medenidir ama bir sabah karını çocuğunu kaçırırsa şaşırma.
Ben böyle beceriksiz rezil utanmaz adam görmedim. istifa et dursun....
aylar önce bu adamın galatasaray tarihinin en kötü başkanı olduğunu söylediğimizde yemediğimiz hakaret kalmamıştı.

alın şimdi amk.

takımda oynayacak futbolcu bırakmadı, koskaca camiayı bu akşam rezil etti son transfer fiyaskosuyla.
Şu saatten sonra kendisinin istifası için facebooktan, twitterdan, tumblrdan, sözlüklerden, instagramdan elinden geleni yapmayan, stada gidip istifa diye bağırmayan net şekilde galatasaray taraftarı değildir. aziz yıldırım'ı, hatta çok çok çok zorlasan tüpçü beyi bile savunursun. ama dursun çok farklı bir boyuta geçti. özhan canaydın beceriksizdi. ama efendi adamdı. elinden geleni yaptığına inanır çoğu galatasaraylı. adnan polat net bir adamdı. stad işini halletti. ünal aysal günahlarıyla sevaplarıyla çok şey götürdü, çok çok çok şey getirdi. duygun dede bile allem etti kallem etti bir şeyler yaptı garip şekilde. dursun ? dursun bey de sıçtı işte. şu saatten sonra durmasın.

edit : umutsuzvaka uyardı duygun dede yerine dursun dede yazmışım. dursun, prandelli gibisin. senden özür dileyen de şerefsizdir.
bir de wesley'i kaçırıp muslerayı satarsa tam olacak başkandır. bir insan bu kadar kötü yönetemez galatasarayı. sponsor yok transfer yok wesleyle sözleşme yok takımda ruh yok melo yok. ama özbek var, inan kıraç var.
tüm unsurlarını alıp galatasaray'dan defolması lazım gelen tarihin en kötü başkanı! adnan polat sportif açıdan kötü idi zira teknik direktör seçemedi. ancak bu eleman Canaydın'dan, duygun'dan da beter çıktı!
4 yıldır şampiyonlar ligi'inde mücadele edip bir çeyrek final, bir de 2. tur gören takıma sponsor bulamamıştır bu arkadaş hatırlatmakta fayda var.

4 yıldır avrupa'da adı geçmeyen fenerbahçe ise yandex ile anlaşmıştır. siz düşünün ne türde bir vizyon sahibi olduğunu.
valla nerde adı sanı duyulmamış adam varsa galatasaray'a başkan oluyor. hepsi de önce inan kıraç'tan icazet aldığına göre galatasaray inan kıraç'ın adam parlatma yeri demek ki...

kemer sıkma politikana pek lafım yoktu ama çok tecrübesiz ve hatta alakasızsın! bit, yok ol özbek!
ocak ayının transferini şimdiden yapan dakik başkan.
Gerçekten gs taraftarina hayatımda ilk defa saygı duydum. Eğer bu başkanı gerek tribün gerek sosyal medya gücüyle gönderirlerse bizim 13 te 0 çekip te yapmadığımızı anında görüntü şeklinde basaracaklar. Bizse hala stad 3 ay sonra açılacak yok yok 5 ay sonra açılacak diye yalan üstüne yalan dinleyelim.

Beşiktaşliyim.
Melonun taşak geçtiği kulüp başkanı.
(bkz: sikin)
transfer sezonuna ibrahimovicle başlayan, podolski gibi bir ismi almasına karşın grosskreutz'u alamayarak bitiren, üstüne üstlük 6 ay o adama para verecek olan isimdir, başarısızdır. ama ana avrat küfür yemeyi hak etmiyordur.

edit:fenerliyim.
galatasaray kadar siktiriboktan bir yönetim tarzına sahip dünya üzerinde başka bir kulüp daha yoktur. sikeyim lisenizi de , geleneğinizi de. aziz yıldırımı beş seneliğine verseler de dünya kulübü olsak. bu cümleyi kuracağım hiç aklıma gelmezdi. özhan canaydın, adnan polat kanser etmişti biz galatasaylıları. buna diyecek birşey bulamıyorum. ilk gördüğüm anda sığlığını anlamıştım. bu kadar basiretsiz olabileceğini tahmin edememiştim ama. gene galatasaray son iki gün iki kötü transfer yapar diye düşünmüştüm. ama bu olasılık kimin aklına gelirdi. sen bırak 20 milyon taraftarı olan büyük bir kulübü yönetmeyi, ulan sen kaz bile güdemezsin dursun özbek.
ilk geldiği zaman çoban demiştim. Ancak Bu adamdan çoban bile olmaz.
En başında tipinden başkan olamayacağını anladığım gs başkanıdır. Şimdi tiple ne alakası var diyeceksiniz ama bir ünal aysal duruşu yoktur. En başında çok mantıklı konuşan ahmet özdoğan gelmeliydi başkanlığa.
fenerbahçeli olarak adnan polat'an sonra gördüğüm en kötü gs başkanı adam başkandan çok dönerci hamit usta gibi.
galatasaray'ı tekrar üç yıldıza düşürecek başgan.
Dersine son gün çalışan, sınavda da cevap kağıdına cevapları yanlış işaretleyen vasat ve dalgın öğrenci. istifa!
galatasarayın başına gelmiş en iyi başkan. kaçırmayın olum bu adamı. yedirmeyiz! evet.