bugün

ertesi gün barışılıyorsa sevgilinin maddi sıkıntı içinde olduğunu gösteren durum.
terk edilmek değil de o gün terk edilmek koyar insana. düşünsene her yıl o anı tekrar tekrar yaşacaksın. çekilir dert değil. Allah düşmanımın başına bile vermesin. amin.
güzel bir intikam olabilir.
Suprızzz
20 yaşına girince oluyorsa bu durum facia olabilir.
mumları pastanın merkezinde toplayıp üstüne oturmakla sonuçlanır.
fazla kafaya takılmaması gereken durumdur. nasıl olsa 2 gün sonra barışılır. sırf hediye almaktan yırtmak için böyle basit oyunlar oynayan yurdum kız ve erkeklerine yazıklar olsun...
değişik biraz, çok değişik adamın ağzına sıçıyor resmen ama üzmüyor da o kadar. doğum günün ölüm günün de olmuyor zaten. doğum günü ayrılığın oluyor, hele birde şimdiye kadar en sevdiğinse o. sanırım artık doğum günü kutlamamama sebep olabilir. bilmiyorum bir sene sonra bu geceki halime bakmam gerekecek. ama çok koyuyor şerefsizim, şu an belki şokta olduğum için böyle yazıyorum. üstüne birde o ayrılık konuşması tam da bu saatlerde doğum gününün ilk saatlerinde olunca ve bir de üstüne doğum günün kutlu olsun diyence. acım mı arttı o an nedir anlamadım, yarından da ümidim yok artık. ona diyecek kötü bir sözüm de yok. hayatta şans yok da doğum gününün ilk saatlerinde ayrılık nedir. evet belliydi belki bir yerde olacağı ama neden bugün, bir gün daha dayanıp bugünü atlatsaydık ya.

nasıl bir duygu ki bu böyle? hiçbir şey hissetmiyorum şu an. bir tebessüm ediyorum, bir yanıyorum.dengesiz oluyormuş insan sanırım. şu an içimden geçen tek şey ise kendimi sokağa geceye vurmak.

(bkz: doğum günümüm amına koyayım bana bir şey olmasın)
her doğum günü sabahında o mesajın hatırlanacağı ve günün zehir gibi geçmesine sebep olacak olandır.
kadeeeeer kahpe kader.
2 gün önceden kalmış çikolatalı sufleye, mum dikip kendi doğum gününü kutlamaya sebep olabilir.
terk edenin ne kadar karaktersiz olduğunun bir göstergesidir.

geri dönürü varsa eğer yapılacak planların haddi hesabı olmaz
Kişiyi depresyonlardan depresyona sürükleyecek hadise.
Bir gün önce ayrılsın yada bir gün sonra ayrılsın ama neden o gün daha çok acı çekmesini istediği için mi merak ettiriyor doğrusu.
Bu yıl 16 Ekimde acı bir şekilde deneyimlediğim mevzu. Allah düşmanımın bile başına vermesin 23ümüze böyle hüngür hüngür girdik** tüm sene öyle geçmez inşallah.
Aci tecrubedir.
kanun maddelerinde suç olarak ilan edilmesi gereken hareket. en az 5-10 yıl uygun bir ceza olur diye düşünüyorum veya dini kurallarca, aynısından yaşamaya dair lanetlensinler.

fazla ağır olduysa özür diliyorum ama
Kibar falan olamayacağım.

tam ağza ıçmalık.