bugün

2000-2006 yıllarında türeyen üreyen bir kalıplaşmız söz olmakla birlikte özkendisi bizzat başıma gelmiş über anılarımdan biri olan yakın zamanda içinde bulunduğum vahim durumdur. Şöyle ki ;

Hali hazırda manitam varken , nadir yaptığım çapkınlıklarımdan birini yaptığımda en yakın arkadaşımı tanıştırma gafletin de bulundum. Veled-i zina beni bildiğin sattı. Kıza manitam olduğunu amacımın sadece yatağa atmak olduğunu falan söylemiş. Üstelik ispat olarak benim ciddili manitayla tanıştırmayı teklif etmiş. Benim ne kadar güvenilmez oldugumu falan söylemiş aşk da ama arkadaş olarak iyiymişim. Sağolsun göt tohumu kons kılıklı oryantal.

Velhasıl , kızın cevabı ben aşk değil partner arıyorum kendime demesiyle bizim bok topağı göt olmamış adeta götde ki kıl dönmesiyle oluşan pütürcüğe dönmüştür kendisi ve bende süzer zararsızlıkla paçayı yırtmakla kalmayıp kafama esince birlikte olduğum sevimli bir hatun kişisi bulmuş oldum kendime .

(bkz: fuck buddy)

(bkz: Sexgili)

(bkz: götü zor kurtarmak)
azar azar satmaktır. idareli satmaktır. bugün şöyle 5 kilo satayım demez. 250 gr iyidir.
Etme bulma dünyasıdır. Fuck badisi olan kişinin sevgilisinin, fuck badisi olacaktır. Hoş, paylaşım iyidir mantığı güden biri için de mutlu son olmuş.
Hayırlı fuck badiler azizim.