bugün

gavat yazdım diye 7 gün ceza verdiler ya la.
burda emmeli gömmeli herşey yazıyoruz bişey yok, gavatta ne var anlamadım ki bir haber üzerine yorum yapmıştım kimseye hakaret ettiğim de yok.
eski tadı olmayan yer. şöyle ki sitenin her tarafından pörtleyen reklamlar yüzünden yıldırmıştır.
Ölücüyü geçtim dolandırıcı kaynayan portal.
Amazon.com'un dava açtığı söylenen site.
Beter olsun ölücüler demek istiyorum.
Siken sikene giden portal. Herkes avcı burada. Tezgahını kurup dolandırmayı bekliyor.
yıl 2017 olmasına rağmen arama motoru sonuçlarında aktif olan çıkan, taş devrinden kalma tasarım ve içeriğiyle yayına devam eden site.

not: trafiği fazla olduğundan dolayı google bir halt sanıyor ama komple çöp!
forumunda dünyadaki her şey hakkında bir şeyler bulabilirsiniz. Bir zamanlar 4chan vardı yerini neler aldı.
az önce lys tercih için topiklere baktığım site.
lan arkadaş sitede hiç mi 400 450 k sıralama yapan yok ? hadi onu geçtim.300 200 k yapan bile yok.
kimin konusuna baksam ya tıp ya mühendislik.
ekşiye diyorduk şöyle böyle diye ama donanımhaber master degree seviyesinde.

tanım: bana gerizekağlı oldugumu hatırlatan site.
evet.
elektronik eşyalar hakkında bilgi alabileceğiniz. Insanların tecrübelerini paylaştığı çok yararlı bir site.
Şimdi baktım.. Duhül 2004.. hangi ara 13 yıl geçmiş.. eşhedü enlaa..
teknoloji konusunda en büyük site.
Teknoloji konusunda yanlı davranan site.
neredeyse 10 yıl olacak beraberiz.
son bir haftadır kasmalar ve yanıt vermemeler.
yaşlanan site.
Son zamanlarda ergenlerin akın ettiği sitedir. Buna rağmen işe yarar bilgiler bulabilmek mümkün ve çoğu siteye göre tecrübesi fazla.
yanlış konuya başlık açtığınız için uyarılmadan 1 hafta ban yediğiniz sikik forum sitesi.
konuşulan konu ne olursa olsun, 10. mesajdan sonra "ananın amına beton dökerim" seviyesine geldiği forum sitesidir. bir de ölücüleri meşhurdur.
Giriş yapamıyorum çöktü sanırım.
pc'ye acı çektiren uyuz mu uyuz boktan bir site.
bazen bu kıytırık siteye giriş yapabilmek için ağzınla kuş tutman gerekir.
sene 2019 halen "502 bad gateway" hatası veriyor.
Forum dünyasının ayakta kalabilen son kalesi.
kaçıncı sınıf olduğunu anlayamadığım bir değişik ortam forum demeye şahit lazım. bilgili bilgisiz herkes her konuda konuşuyor rütbelerine göre:) komedi gibi.
bir forum sitesi.

barındırdığı "konu dışı" kısmının uludağ sözlük'ten tek farkı arka plan rengidir.
küfür ettiğim için 7 gün banlandığım forum.
Ergen yuvası ...
Açılmayan site.