bugün

an itibariyle yaklaşık 500 kısa dönem asker adayı üyesi olan forumdur.
ios oyun ve uygulamalar ve android oyun ve uygulamalar bölümü eklenmiş site.
konudışı bölümü götü boklu ergen bebelerin baskın etkisinde bulunan site.
konu dışı bölümü fena bozan forum.
(bkz: öyle böyle değil)
konu dışı bölümü keselenmeyi bekleyen forum.
aradiğin şeyleri rahat bulabildiğin nadir sitelerden bitanesidir.
forumunu bilmem ama genel anlamda bu site, alanında ve sektör içerisinde ülkemizdeki en kaliteli yayınlar arasındadır.

video kaliteleri, yayın kaliteleri, ekibi... herşey on numara.
bir bu bir de kadınlar kulübü.
bu iki site hakikaten hayat kurtarıyor.
forum başlıklarında konu dışı diye bir başlık olan site. amk konu dışı ise orada ne işi var dediğim forum sitesi.
bazı forumları iş yapmayan site. lan çok acil şu soruma cevap lazım ps3 başındayım diyorum. başlığa 20 kişi giriyor cevap yok. yapılması gereken ps3 lerini açıp aldıkları bilmem ne uyarısının kodunu vermeleri. adamlar yapmıyor ya la. iyidir hoştur da millet hep yardım bekliyor. yardım etme derdinde olan pek yok.
çoğu üyenin kendi doğrularını! gözü kara savunduğu site.**
kalitesi ortada olan sitedir. her turlu konu hakkinda bilgiyi rahatlikla bulubileceginiz bir yerdir.
tesekkurler makina.
Konu dışı bölümü her geçen gün amı götü dağıtıyor. eskiden liseli derdik şimdi anne karnında foruma girmeye başlamışlar. Kısacası konu dışı bölümü çöp olan forum.
üye olmayı düşündüğüm sitedir. zira sözlükte hiçbir konuya cevap bulunmuyor varsa yoksa hakara kukara.

http://forum.donanimhaber.com/registration.asp
konu dışı bölümünde 15 yaş üstü adam kalmayan turuncu site.
Kendini bi siksanan embesillerin dolustugu forum. Ulan adamlarin hepsinin beyninde sanki google var, her siki biliyorlar!

Napcaksin bi yere ergenler dolustuysa oradan hayir beklemek anlamsiz. Zaten kendi kendini sikip yok olacak sanirsam. En nihayetinde gereksiz site.

Not: asla uye olmadim.
konu dışı özelde ergen aşklarından geçilmeyen teknoloji ve hobi konuları konuşulmayan çocuk sitesi.
(bkz: yumurcak tv)
telefon, araba, bilgisayar, ev elektroniği gibi bir çok alanda tavsiyeleri ve yorumları okuyabileceğiz sitedir. alışveriş yapmadan önce mutlaka bu siteye göz atın.
ayrıca 2.el kısmı da sağlamdır, birkaç kez alıp sattığım oldu. tabi dolandırıcılar her yerde var, buraya da dadanmışlar. hatta fake site açmışlar aman dikkat.
türkiye'nin en faydalı forumunu içeren teknoloji portalı.
googlede ne aratsan bu siteden çıkar ama tasarımının dandik olması sebebi ile beni hep iten sitedir.nasıl bir güruhun yorum yazdığı hakkında fikrim olmayan sitedir.
konu dışı efsanesinin bittiğini resmi olan site.
konu dışı bölümü, devletin kendi kurumlarından -vatandaştan para almadan- para kazandığını idda edenlerle dolu forum.
Editörlerinin itici geldiği sitedir. Haber bazında pek takip etmem. Konu dışı ise idare eder fakat editörler nedense aşırı derecede itici geliyor bana.
ucuz diye göğüs pompası alıp evlenince karıma belki lazım olur diyen adam var lan burada.
Teknolojiyi iyi kötü öğrenmemi sağlayan her ne kadar kullanıcı seviyesi düşmüş olsada hala çok iyi kullanıcılara sahip olan, bir çok teknolojik alet hakkında bilgi adinebileceğimiz güzide forum.