bugün

evet efendim...

son günlerde iyice ortada gündüz vakti sarhoş gezen şakşakçıların iyice dillendirdiği 'dolar yükseldi kriz olucak bakın çok kötü' tavırlarından dolayı açıklama gereği duyduğum durum. kardeşim türkiye cumhuriyetinin parası liradır bakın üstünde tayyip erdoğan fotoğrafı olmasa da sonuçta bizim paramız.

ama dolar ne? yahudilerin, lobilerin bilmem kimlerin parası. peki kardeşim doların yükselmesi neden bizi alakadar etsin bunu konuşalım. açık ve net konuşuyorum isterse 100 lira olsun 1 dolar bizi hiçbir şekilde etkilemez, alakadar etmez. normal vatandaşa ne etkisi olacak ulan? tabi bazı şakşakçılar faizden para kazanacak kadar alçalmış insanları alakadar eder evet çünkü bunlar müşrik, bunlar dolar alıp para kazanıyor çoluğuna çocuğuna haram para yediriyor. bunlar böyle kriz çıkarıp geçmişteki o karanlık şer odaklarının paraya para demediği dönemlerdeki gibi para kazanmayı arzuluyorlar, garibanın ezilmesini istiyorlar.

-ismet abi selamın aleyküm 2 ekmek 2 simit verir misin?
+tamam kardeşim ama lira geçmiyor artık dolara geçtik ödeme öyle.

lan hasta ruhlar sizi. fırından aldığın ekmeği dolarla mı ödüyon gazeteyi dolarla mı makarna dolarla mı ödüyosun da seni etkilesin doların yükselmesi. bize ne bizim paramız mı a.ına koyiyim.

şahsen ben ak parti ye oy verdim her seçimde, keyfimde yerinde çok şükür. ha kriz çıkarsa gene de bu faizci müşrikler kaybedecek. ben de var üç daire, birinde kendim oturuyom, ikisi kirada. biri 950, biri 1200 alıyom. kirayı düşürür gene kiracı bulurum ama o faizci müşrikler düşünsün.