bugün

internethaber isimli yandaşların iddiası.

görsel

http://www.internethaber....son-rakamlar-1866345h.htm

dolar şu an 4,1001 TL bu arada.

çok sert düşmüş. çok....
(bkz: Dolar düştü diyeni sert silkmek)
4.20 den 4.01 e düşünce tabi sert oluyor.
düşecek tabi

seçime bu rakamlarla giderse

ancak babayı alırlar.
gezi zamanı 3 kuruş arttı diye demediklerini bırakmayanlar bir günde 20 25 kuruşluk yükselişler karşısında ne düşünürler diye merak edilen oynaklıktır. dış düşman yaratmakta üstlerine olmayan kesim her nedense bu durumu da görmezden gelmektedir. milli ve yerli para olarak lanse edilmeye çalışılan ancak hiç bir açık emaresi olmayan bu durum karşısında doların doksanlı yıllardaki gibi gecelik yüzde 20 30 yükselişlerine kılıf bulmaktan başka hiç bir işe yaramayacaktır.
Fakat ne sert düştü ama 4.10 seviyesinde şu an.
Aynı yaygarayı erken seçim kararının açıklandığı gün de yapmışlardı. Dolar yine 4.00'a düşüp sonra 4.10'a fırlamıştı.
Buna Yamalı bohça ne yapsan dikiş tutmuyor artık denir.

MB'nin 75 baz puan artış herkesi şaşırttı çünkü nispeten sert bir karardı ama doların dışarıda da güç kazanmasıyla birlikte etkisi saatler içerisinde silindi. Bakalım önümüzdeki günlerde ne olacak. Bu artışa rağmen kur bu seviyelerdeyse durum çok çok çok vahim.
bu arada asıl sert düşen borsa. Nerede o "ortalığı velveye veriyorsunuz" diyen akergenler?
kafamı gözümü kırdı aq, bu nasıl bir sert düşmektir yarappim!
Seçim Sonuçlarının Ardından yaşanan hadisedir. doları olan elinde çıkarsın bu düşüş uzun süre devam edecek.

http://www.sondakika.com/...cilis-fiyatlari-10984900/
Böyle düşüyor mu?

Anca senin düşlerinde düşüyor galiba (harika kelime oyunu yaptım bu arada). Öyle bir düştü ki 4.60'ta şu an.
tcmf nin enflasyon açıklamasıyla 4.91 e kadar düşmüştür.
sinirlenmesine sebeb olucaktır. kalkınca fena olur.
kıymetini bilmediğimiz zamanlardı. seni o zamanlar sevip kollamalıydık ellerin olmamalıydın.

düştüysek kalkarız demiş olacak ki baya yükseldi.
Abowwwww ! Ben simdiden oyumu akp ye vermeye gidiyorum.
Az önce gördüm. Dolar avro kırmızı görünüyor. Bayrama kadar tepetaklak olur gider inşallah. Amin..