bugün

ege universitesi bok yesindir yaninda. bunu soyleyenler dokuzcesmeler kampusunu gormemislerdir.
daha iyi bir universite dusunulemez.
hazirlik bolumu tinaztepeye tasinmaktadir , kampusu yeni yeni oturmaktadir agaclanma vs 10 yil sonra yesil guzel bir kampus olucaktir lakin disardan arac girisine bir ayar verilmesi lazimdir yoksa ege gibi yol gecen hani olur.
Kampüs ortamı kötü olandır.daha uzun yazmaya değmez.
bu okula gelen aklımı sikeyim dedirten üniversitedir. öğrenciye saçma sapan zorluklar çıkararak kaliteli eğitim verdiğini sanan sikimsonik kafalı hocalarla doludur.
Buca gibi izmirin en gelişmemiş ilçesindeki üniversite.
bekle beni geliyorum üniversitesi.
saatlerdir ders kayıdı yapılamayan üniversitedir. yapacağınız sitenin amk.
Güvenliğin 0 olduğu okuldur.kardeşim dokuz çeşmeler de tinaztepe de neden her gelen okula girebiliyor.bu kadar saçma bir okul yönetimi olamaz.
Öğrenci hatunları çok tatlişko bir o kadar samimi üniversite. Muhabbetleri gerçekten sarıyor..
(bkz: mimarlık fakültesi)

hem izmir hem mimarlık başka ne istenebilir ki.
Tınaztepe kampüsü izmirin en yüksek dağlarından birindedir.
Şu Allahın belası okulda okuyup yaz okulu hakkında bilgi sahibi olan bir insan daha gormedim.
Gercekten çıldırmak üzereyim.
(bkz: mehmet aslantuğ)*r
okuyan varsa özele beklediğim üniversite.
5 sene olan eğitim hayatımı 6 ya çıkaran okuldur.
Kampüsü olmadığını duyduğum okuldur.
Kampüsü olmaz mı dediğim eğitim yuvamızdır. Öyle ki kampüslerinin biri anyada biri konyadadır.
Yolda otostop çeken kızları almayın sakın.
(bkz: tınaztepe kerhanesi)
gerçekten mi lan heyecanlandırmayın boşuna genç adamız sonuçta.
Ne göt kadarı yav.bu sene A2 ler vardı 20 küsür sınıf a2 + vardı b1 ve b1+ vardı yani 100 e yakın sınıf 2 bin kişi demek. Tabii öğlenci ve sabahçılar vardı. Bir de iki ayrı binası var diğer binayı görmedim ama düşük kurlar ordaydı. Bu arada hazırlık tınaztepede değil dokuzçeşmelerde.
Tınaztepe kampüsü boşboştur. Hayat yok denilecek kadar azdır ama araban varsa otostop çeken ünili öğrencilerle keyifli dakka saat gün ay geçirebilirsiniz.
Not: fakirlere pohk var*
bol bol gömülen, yıllarınız çöpe atılacak denilen okulum. tınaza baya laf ediliyor, biz de ediyoruz kendi aramızda ama seviyoruz da. gürültü az neredeyse yok, temiz hava var falan diye kendimizi avutuyoduk zamanında. şimdi öyle değil biraz daha güzelleşti işler. Hem bucada akşamları çıkılabilecek güzel yerler açıldı hem de tınazın içi çok güzel oldu. Yeni gelen arkadaşlar alıştıktan sonra kendi isteğinize göre her şeyi ayarlarsınız. Bi başkasının 4 - 5 yıl boyunca mal gibi davranıp sonra da sizin hevesinizi kırmasına izin vermeyin. Metalurji ve Malzeme Mühendisliğine gelen veya zaten okuyan varsa da bi el etsin.
5 senemi geçirdiğim güzide üniversitem. kampüsleri için tınaztepe ye bok atmanız normaldir, ama tavsiyem bornova tarafından ev tutup ege üniversitesi girişinden kalkan özel servislere binmenizdir. çevreyolundan en fazla 30 dakika gibi bir süreye tınaztepe tarafına geçersiniz.
Yabancı diller yüksekokulu bok gibiymiş amk.
Bizim lise daha iyiydi lan.
Neyse izmirli yazarlara selam olsun!