bugün

insanları esir alan icat kime baksam dokunmatik telefonla uğrasıyor.
görsel
(bkz: akıllı telefon) ekran tamamen cam olduğu için ekran gorilla glass olsa bile diklatli kullanmak gereklidir.
Neresine dokunsak, problem.
o klasik tek tuş da gitti, tuşlu telefonları özler oldum.
Neresine değsen bir şeyler açandır.
Lüks telefon.
belli bi yaşın üzerindekilerin kullanmakta zorluk çektiği, yanlışlıkla orayı burayı aradıkları teknoloji alet. hatta bazı hacı dayıların gelen reklamlara tıklamak suretiyle +18 sitelere girdiği, john dayıyla tanıştıkları telefon.
başlığın ilk entrylerine bakınca hüzünlendirmiştir.
kullanımı zordur demiş biri, gereksizdir, tercih edilmez demiş bir diğeri. nereden nereye anasını satayım.
3 yıl evvel nokia 500 ile tanıştım o zamanlar alışmam zordu. nefret bile etmiştim. günümüzde hayranım. seviyorum.
dokunmatiği dandik bir telefonsa adamı deli eder.
her genç kızın rüyası zetina dikiş makinesi misali yurdum ergenlerinin rüyası olan telefon modelidir.
nerde o tuşlumatik telefonlar.
Sıra altından mesajlaşmaya darbe vuran icat. diren liseli kardeş.
dokunma suretiyle kullanılır.
şu sıralar spot olarak söylenen kaçak telefonların yaygın oldugu kullanımı pratik modellerdir.
sırf yeni teknoloji diye yeni nesil telefon kullanıcılarına eziyet eden telefon çeşidi. herkes şunu bilsin ki dokunmatik telefon kullanmak tuşlu telefon kullanmakdan daha zordur. bir kere ekrana bakmadan hiç bir şey yapamazsın. ileri telefon kullanma tekniklerini uygulayamazsın. güzel kardeşim illa teknolojiyi yakalayacağım diye zilyon lira verip dokunmatik telefon alıyorsun. kendini de beni de sıkıntıya sokuyorsun. al benim gibi 3100 60 liraya, krallar gibi kullan bozuldu derdi yok , yedek parça derdi yok zaten gerek de yok. çalınma derdi hiç yok. bi keresinde durakta beklerken durakdaki bankda otururken telefonu banka koyup unuttum gittim .1 saat sonra döndüm aldım telefonumu emanetçiden bavul alır gibi, hayat bana güzel yaşlanmam ben ha!
32 gb ya kadar hafıza kartı destekleyebiliyor.
bir c5 değil hiç biri.
Kullanırken işkence çektiğim telefondur.
pandiklemeli telefon.
şarjı hemen biten telefondur efendim.
kapasitif ve rezistif olarak iki farklı sistemi olan hede. Rezistif noktaya yapılan basınç ile çalışır, kapasitif vücuttaki elektrik akımına göre çalışır.
sadece gösteriş için alanlar var. özelliklerini hiç kullanmazlar. kullanmadığı şeylere para öderler beynini siktiklerimin.
türklerin taptığı icat.