bugün

Sonik tornavida nin ne oldugunu bilen yazarlardir.
burada spoiler vererek henüz izlememiş olanları diziden soğutmayacak olan yazarlardır aynı zamanda.
Screwdriver'ı bilen sozluk yazarlaridir.

Trenzalore'u da bilmeleri olasidir.

Not: benim gibi telefonunun alarm zilini "exterminate" yapan varsa o dur.
olur da bir gün yolda, otobüste, metrobüste telefonu doctor who introsu şeklinde çalan birisine denk gelirlerse eğer bana selam etmeleri gereken insanlardır.

sanırım çok azız lan.

edit: inek sen izleme bokunu çıkarıyosun.
Az maz değildir. izlemeyeni sikiyorlar amk.
Peter capaldi ye uyuz olurlar. Nerde david tennant hatta mat smith nerde bu porsumus peter. Jenna coleman da degissin artik.
Whatsapp grubu kurulursa katilmak isteyeceklerin mesaj atmasi rica olunan kisilerdir.

Edit:

route66 katildi.
Demonsrunwhenagoodmangoestowar katildi.
Kuduruk balina katildi.
Cilginfilozof katildi.
Rdnce katildi.
Kinix katıldı.

Kurmuyorum vazgeçtim.
matt smith'i özleyenlerdir.
Entryi eklerken "geronimoooo" diye bağıran yazarlardır.
Matt Smith den sonra pek alışamadım. Ama arada izlemeye devam.
genellikle favori doctorları matt smith'tir. nedense en çok yakışan da odur. daleklerin amk ayrıca.

edit: bu entry en çok açık oylanan entrym oldu sanırım. arkadaşlar buradan yürümeyelim lütfen gelen kutusuna*.
2005 sonraki seriyle yetinmeyip 1963'te başlayan kalasik seriyi izleyen, kitaplarını okuyanları da vardır elbet. hatta üzerinde the angels have the phone box yazan bir tişörtü olanları bile vardır.
Tardis ve dalek kolyelerini ebay den toplayan yazardır.
Evin içinde "exterminate?*!" nidalarıyla dolaşırlar. içten içe sevmişlerdir kainatın ufacık bir iyiliği barındırmamak üzere programlanmış makinalarını. Olsun, yine de daleklere ölüm yaşasın zaman lordları!
Kardeşiyle kavga ederken "exterminate" diye bağırışan yazarlardır.

Sonik tornavidanın gücü adına!
Doctor Who dedin mi bende akan sular durur. Favori karakterim yan oyuncu gibi dursa da River Song ‘tur. Bu diziyi yazan neyin kafasını yaşıyor. Bende orda olsam keşke.
Uzaylı vs diye olaya bakan arkadaşlar hiç bir şey anlamamış demekki. Onları es geçmek gerek..