bugün

1 yeterlidir.

edit: florürsüz macun kullanın.
Sabah kahvalti sonrasi ve gece yatarken olmak uzere 2 sefer idealdir.
2 keredir bu sayı. Fazlasına gerek yoktur.
Günde 3 4 sefer fırçaladığım zamanlarda oldu ama gereksizdir şuanda bu sayı birdir herkese tavsiye ederim ayrıca benim gibi kazıtırcasına fırçalıyorsanız fazlası aşındırabilir.
4 sefer uygundur.
Diş hekimleri günde 2 kez diyor. Ben 2 ayda bir falan fırçalıyorum.
En fazla iki ikiden fazla fırçalandığında diş macunu içindeki flörürün beyine vereceği zarar katlanarak artar, diş macunlarının üzerinde de günde ikiden fazla fırçalamayın yazar.
1 kere fırçalayın. gerekirse 2 kere.

bundan fazlası dişlere zarar veriyor.
Her yemekten sonra yani 3.
yohhaammınnaaaa. 6 ayda bir diş kontrolüm var. ondan önce fırçalıyorum yetiyor.
özel günlerde fırçalayın yeter.
Sen bir colgate arkası mavi renkli modeli kaç para biliyor musun. iyi o zaman ehmek almayak diş macunu alak. Ne yiyecek bu çoluk çocuk hee. Ayda bir iyidir.
Sigara kullanıyorsanız günün sonunda fırçalayın yeter.
Yani 1-1,5 öğün yiyen biriyseniz Sadece sabahları da fırçalayabilirsiniz. Temel 3 öğünüde yapıyorsanız sabah akşam kafi.
Günde iki kez daha fazlası diş macunu içerisindeki maddeler nedeniyle vücuda çok zararı var.
bir başlık sorusu. ideali 2 kezdir. kaç defadan ziyade nasıl fırçaladığınızın, doğru fırçalamanın önemi daha çoktur. süresi de önemlidir.
hiç fırçalamıyorum durumum yok misvak kullanıyorum. süper bişey hemi doğal hemi orjinal coolluk akıyor. hele cami çıkışı üvvv.
sabah uyanınca ve akşam yatmadan önce. Birde gün içerisinde soğan sarımsak gibi kokulu şeyler tüketiliyorsa yemekten sonra da fırçalanmalı.