bugün

Yıllardır bozuk bitik vaziyette gardropta duruyor. Özledim vallahi. Dizüstü bilgisayarda yazı yazmak çok zevkli oluyor ancak fiyatlar da uçtu. Hayal oldu.
benim bilgisayarın çerçevesindeki metal parça her iki taraftan da kırıldı, bilgisayar öne doğru eğilirken çok kasılıyor, arkaya yastık koydum şimdi, yastık koymayınca da ekran arkaya doğru düşüyor. şu yılbaşı şeysini atlatalım da vericem tamire.

tanım: iş için ideal, oyun için fena olmayan bilgisayar.
Oyun için tam bir hayal kırıklığıdır.
dizüstü bilgisayar satışları 2020'de geçtiğimiz yıla oranla %71 artmıştır.
Hoşuma gitmeyen bilgisayar. Benim görüşüm Oyun oynarsınız zevk vermez film izlersiniz zevk vermez ama bir masaüstü oyun bilgisayarının dev ekranında doya doya filmde izlenir oyunda oynanır. Masaüstü candır.
dünyanın en iyi bilgisayarı da olsa masa üstü bilgisayarının verdiği performansı vermiyor.. diz üstüler devamlı işlerde değilde daha ufak tefek işlerde iyidir.. çerezlik şekerli bonbonlardır bunlar.
pişmanlıktır özellikle oyun oynamayı seven bi üniversite öğrencisi için bir müddet sonra kabusa çevirir hayatı alıdığına pişman eder adamı.
an itibariyle bozduğum bilgisayarımın tipidir.

ne halt yedim, tam olarak idrak edemedim. istediğim tek şey, harry potter zımbırtısının ilk kitabı olan felsefe taşı'nın pdf dosyasıydı.

o anki stresi tarif edemem. bir de yetiştirecek işlerim vardı, yazık oldu. bayram araya kaynar, bir hafta vermezler şimdi.

gene tasalandım.

o değil de, teknoloji bana göre değil galiba.
yahu arkadaş telefonlarda bile standart çözünürlük neredeyse 720p olmuş 5 inçlik ekranda, hala piyasadaki dizüstü bilgisayarların çoğunun ekranı 15,6 inç olmasına rağmen çözünürlük hd raedy denen 1366x768, arkadaşım artık bu görüntü hd ready değil 1024x768 den sonra insanlara hd gibi geldi ama geçti bu zamanlar artık, bence artık kullanılması gereken en kötü çözünürlük 15,6 da 1440x900 olmalı hatta 1600x900 olmalı ki bir şeye benzesin.
bozulan anakartın değişimi için 300-400 lira istenip tamirinden vazgeçilmiş bilgisayardır. Lan 600 e aldık bunu amına koyim. Çok kazıktır tamiri. Almayın, aldırmayın beyler bayanlar.
Yatakta battle field 3 oynamanın zevkini tadamamış insanların bok attığıdır. Anlayamazsınız.
masaüstüne asla tercih etmeyeceğim bilgisayar türü. masaüstü bilgisayarlardan daha pahalı ve daha düşük performanslı cihazlardır. tercih edilme sebebi taşınabilir olmasıdır. ısrarla evde masaüstü niyetine kullanan anlamsız çoklukta kullanıcısı vardır.
masaüstü kadar dayanıklı ve yüksek performanslı olmadığından mütevellit fazla para verilmemesi gereken iş yapma şeysi. eğlence faktörünün bu minik aletlerde ortadan kalktığını düşünüyorum. veya sınırlı kalıyor, ne dersen.
durduk yere bozulunca strese sokmuş teknolojik eşya.
şarj ömrü bakımından en iyileri netbook ve ultrabooklardır.
http://www.enteresan.com/...u-bilgisayar.250.4.1.html
(bkz: dinamolu laptop)
(bkz: laptop harddiski)
görsel
(#15021612)
(bkz: kızını dövmeyen dizini döver)
adı her ne kadar dizüstü olsa da %80-90 masa üstünde kullanılan bilgisayar çeşididir.
yavaş yavaş yerini tablet bilgisayarlara bırakan taşınılabilir bilgisayar.
dizinin ağzına sıçan alet.
adına yaraşır kullanıldığında, kesif taşak kokusuna sebep olan meret.