bugün

ek özelliğin bokunu çıkarmış dizidir. tamam, iyisin hoşsun, ancak daha önemli meseleler var. yarım yarım yüklediğin diziler var. arşivde var gözüküp girdiğimizde hiç bir bölümü yüklenmemiş diziler var. önce onları halletseydin, ondan sonra yaparsın ek özelliğini. 5 sezonluk dizi yüklüyorsun 3. sezonu var, 5. sezonu var. 1.2.4. yok. ne iş amk?

dizimag, iyisin hoşsun. en çok girdiğim sitesin. facebook'tan daha fazla zaman ayırırım sana. ancak hala daha yarım bıraktığın diziler varken bu kadar abartı özellikler eklemen hoşuma gitmedi...
sanırım serverlarda bir dönem önce sorun yaşadılar bir çok dizi patladı ancak piyasadaki tüm sitelerden daha kaliteli ve daha topludur. teması ve üye menüsü gayet güzeldir. bildirim olayı ise oldukça kaliteyi arttırmıştır.

uzun süredir dizilerimi burdan izlerim ve tavsiye ederim hani.
bölümlerdeki şarkıları göstermesiyle sevdiğim site.
üşenmeden üye olunası sitedir.
glee'yi izlediğim ve bölümdeki şarkılar eklemesi sayesinde hayranlık duyduğum site. bir d ebölümler sürekli yarıda kesilmese daha güzel olacak.
en iyi yabancı dizi sitesi olma özelliği vardır.
Çok da kalitelidir.
çok kaliteli bir site olmasının yanında son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar yüzünden bir çok arşivi silmek zorunda kalarak beni üzmüş sitedir.
en iyi yabancı dizi sitesidir.
an itibariyle service unavailable hatası vermektedir.
an itibariyle hata veren site. hayır yani iyi ki bi diziye başladık. murphy derdin ne kuzum allasen?
bir süredir bölümlerin silinmiş olmasıyla, var gibi görünen ama aslında son sezonunun son iki bölümü yüklü dizilerle gözden düşmüş sitedir. torrentin gözünü seveyim.
geniş arşivi ile candır. dizileri indirmenize bile olanak veriyor. kotalılar için goruntu kalıtesını düşürme, ışıkları kapatla reklamları gorunmez hale getirmeisiyle tavsiye edilir.
ne güzel breaking bad'e başlamıştım yeni, izleyemiyorum.
tam supernatural ın 7.sezonunu izliyim dedim açtım baktım ki site açılmıyor. service unavailable denen şeyden var en kısa zamanda düzeltilmesi umuduyla f5 lemekteyim sürekli o değil yabancidiziizle de açılmıyor bende bi garip oldu yahu.
kapanmıştır. bu da gitti. napıcaz şimdi biz?
umarım sadece bugünlük böyledir.
kapalı sitedir. geçici değilse eğer bu kapanması sıçtığım resmidir.
alternatif önerilerine açığım.
torrent iyidir dizimag kötüdür diyebilenlerin varlığını gösteren site.
aynı şey zamanında diziport isimli sitenin de başına gelmişti fakat site bir şekilde kurtarılmıştı. bir kaç güne kadar dizimag de açılır. alternatif olarak http://dizihd.com/ düşünülebilir.
error 503 vermiştir. ftp özürlüler kapandı diye zırlaya dursun eğer extravagant bir problem yoksa 1-2 güne geri gelir en fazla.
alternatif olarak tavsiye edebileceğim :

(bkz: dizihd)
açılmasını büyük bir sabırsızlıkla beklediğim site.
bugün kapalı olan dizi izleme sitesi. sitenin kapatılıp sahiplerinin ergenekon olayından içeri tıkıldığına dahil duyumlar aldım. doğru değilmiş ama aklıma hemen şu söz geldi;
(bkz: türkiye de hiçbir başarı cezasız kalmaz)
edit: açıldı gözümüz aydın..
(bkz: arkadaşlar düzeldi).
saldırıya uğramış. kısa zamanda düzelip bizi mutlu etti.

her ne kadar beni facebook sayfalarında engellemiş olsalar da, başımızın tacısın dizimag. *