bugün

kendini oyuncu sanan iki tane beyinsiz çakma insanı, ümraniye hayat tarzının ezik ruh haline uygun cehalet kokan ucuz senaryolarda öpüştürünce gazetelerde ortaya çıkan manşet.

bu salaklar o kadar beyinsizdir ki, rol gereği dizide iki kere öpüşünce hemen "aşık" olurlar, iş dışında da görüşmeye, sevişmeye, birbirlerini çatır çatır bafilemeye başlarlar. aslında bildiğin fuck buddy olmuşlardır ama iki beyinsiz de kendini fuck buddy olmaya layık görmez.

onlar yüce duyguların, eşsiz büyük aşkların insanlarıdır. hemen basına demeç verirler: "biz aşık olduk."

üç bölüm sonra dizi biter, kız artık işsiz olan oyuncu sevgilisinin götüne tekmeyi koyar, yeni başlayacak dizinin yapımcısının önünde domalır. oğlan biraz akıllıysa kendine zengin bi abla bulur, aptalsa, medyanın önüne çıkıp, terk edülllüüüm, meeeerveeeeee, meeeeerveüüüüeeeeeeeee, senüü çüüook seviyüüüürüüüm müüüeeerveeeeeee diye ağlamaya başlar. ki genellikle aptaldır.

al sana büyük aşk.

bu geri zekalıları gazetelerde, dergilerde okuyan senin gibi beyinsizler, ay bak aşk ne güzel bişiiyüüüü mamuuuut, diye kafa sikmeye devam eder.

şimdi hep beraber tükürüyoruz aşkınıza.
birbirleriyle ister istemez ust uste 30 kere yiyisen insanların basına gelebilecek hadise.
yeni başlamış dizilere prim yaptırmak için magazinciler tarafından çıkarılan söz öbeği . bildiğin danışıklı dövüş .
dizi bittikten sonra bitecek aşktır. yeni diziler yeni aşklar. bir kısırdöngüdür.
-merve hanımi aşknız nasıl başladı, anlatır mısnız?
-hikmetcan bana tek taş yüzük aldı. kendi aramızda sözlendik.
-ay gerçekten mi?
-evveeeet, bak göstereyim hatta.
-ooof ne kadar büyüüük.
-hikmetcan için her şeyden değerliyim beeeen. ileride daha büyüğünü de alacak.
-peki ya aileler?
-aileler de ilişkimize sıcak bakıyüüür. tabi bildiğin cahil, fistanlı, varoş ailelerden geldiğimizi şimdi burada basının karşısında açıklayamıyorum. sanki beş yüz yıllık saraylı bir soydan geliyürmüşüz nümarasü yapiyüürüm. anüam bübam beni yakaladüyü yürde götümden sükeceğük. Hiükmetcan'ün de kamyüncü ülan babüsü ündan devamlü püra istedüğü içüün ünlarla ilişküsünü kestüüüü. ama biz süze çaktürmüyüüz canüüm. yalnüüz büraz salağüüm büüen, sanürüm her şeyü anlatüüm dü mü?
-olsun önemli değül. ben de zaten sizin gibi kendini evrenin kraliçesi sanan boş beyinsiz selebriti artıkları ile söportaj yapıp ümraniyeye satan salak bir gazete eki röportajcısıyım. hep sizin gibi malların peşinden koşüyürüüm canüüm. benden çıkmaz.
-sağüül canüüüm. çüüok tüşekküür ederüüüm.
bir türlü şaşırtmayandır.
hepsi yalandır.

http://www.haberler.com/b...i-evlilik-7038757-haberi/