bugün

her akşam bıkmadan izleyen izleyici kitlesi var mıdır merak ettiğim dizidir.
(bkz: din ile sevgili)*
ahlak dışılığı normalmiş gibi gösteren uyduruk bir fox dizisidir. bu tarzdaki diziler bu kanalda bolca yer almaktadır. yayın politikaları bu kanalın amacını açıkça göstermektedir.
sarışın kızın sesinin inanılmaz rahatsız edici olduğu saçma sapan bir dizi. o değil de çıkartın o sarışın kızı ya, çok iğrenç sesimsi.
bir kere merak edip bakayım dediğim dizi. çıkarılan sonuç, saçma ötesi senaryo,berbat-yapmacık oyunculuklar.
allah rızası için bak allahın adını verdim o sarışın yelloz'a bir an önce dublaj yapılması gereken dizimsidir. haberleri izlememek için bile izlenmez o derece.
dizisini falan bilmem de, müzik gerçekten harika ötesi bir şey.

bu şehirde bir ben vardım dinle sevgili,
bu adamı küllerinden baştan yarattın.
cam kırıkları üzerinden beni kurtardın,
bir kuşun kanadında göğe çıkardın.

http://www.izlesene.com/v...l-demirbakan-2011/3662231

ayrıca (bkz: dinle sevgili ülkem)
her hafta dizi fragmanının şarkısı değişen dizidir.
bu da neymiş deyip foxta göz gezdirdiğim sonrasında izlemekten kendimi alamadığı dizi. Konusu basit olmakla beraber ünlü simaları barındırdığı için tutma ihtimali yüksektir. Bu diziyle beraber fox tv nin yayınları bos kalmasın diye hergün koyduğu diziler 2 ye yükselmiştir. (bkz: deniz yıldızı)
yalnızca jenerik müziğinin ve oynayan hatunların güzel olduğu dizi.
yalnız o cerendeki ses sinirlerimi zıplatıyor, ses tellerine zarar vermek istiyorum, tellerindeki nodül falan olmak istiyorum.
ama handenin her türlü gideri var. maşallah.
mehmeti saymıyorum bile.*
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
aşk-ı memnu kadar olmasın. karışıktır. aslında çok basit bir senaryosu vardır. ama klasik türk dizisidir işte.
dinle sevgili.... desen ki 'beni ne kadar' sokağın tavanı kadar!
ceren adlı kızın parası neyse verip sesini düzelttirmek istiyorum. Burnunda et mi var ses telleri mi bozuk anlamadım ama iğrenç bi ses lan. Asabım bozuluyor izlerken.
gereksiz bir dizi. haber izlemeyi sevmeyen yurdum insanı tarafından tutulduğundan bütün yaz ekranda kalabilir.

yalnız ben dizideki çocuklardan birinin duvarında nihat doğan posteri gördüm. çocuk öyle deli olarak falan da gösterilmiyor. ne amaçladılar anlamıyorum. türk gençliği bu değil.

yani en azından olmamalı. nihat doğan'dan bahsediyoruz ya. allah'ım sen bizi koru.
bilindik bir hikaye, bilindik bir senaryo, basit bir yapım.
çok yapmacık bir dizi.
tutup tutmadığını anlayamadığım, bir bölümünü bile izleyemediğim tv dizisidir.
yeni nesil ergenlerin saçma dizisi. bir de bunu izleyen bir arkadaşım behzat ç.'ye iğrenç dedi ya ağzını burnunu kıracaktım o derece.
Fox tv nin saçma dizilerinden birisi. Yanlışlıkla 5 dakika izlememle oyunculuk nedir bilmeyen kişileri toplayarak dizi çektiklerini sanan bir yapım daha olduğunu anlamak zor olmuyor. Böyle yapımlar olacaksa dizi sektörü kalksın artık yayından hatta Fox tv kapansın kurtulalım!!!
konusu klasik , oyuncular vasat... zaten haftada 5 gün yayınlanan dizide kaliteli oyuncuların bulunmasını beklemek hata olur...şöyle bir reytınglerine baktım hemen hemen hergun ilk 5e giren dizi konumunda...
Fox TV’de hafta içi her gün yayınlanan vasat dizisi. Oyuncuları dandik, konusu dandik, devamlı aynı bölümleri art arda verip duruyorlar her gün yeni bölüm oynatıyoruz diye bizle kafa buluyorlar.
oynayan hatunlar dışında izlenecek bi boku yok.
artık sinir bozucu bi haber görmek, gene acı bi haber duymak istemiyorum diyerekten haberler zaplanır fox tv açılır amanın o da ne..o ne berbat ötesi oyunculuklar, o sarışındaki ses nasıl bi işkence yöntemi, ilkokul öğrencileri bile daha inandırıcı oyun sergilerler.. o ne arkadaş nasıl bi kafayla yazılıp çekiliyor bu diziler.. ergen dizisi desen yok yok bu kadarı da yoktur herhalde..
bir grup radyocu gencin aşk hayatını anlatan tipik günlük fox tv dizisidir.
çöpe atılsa poşete yazık olacak aptal dizi.